İnci Taneleri Dizisi: Oyuncular, Konu ve Başlangıç Tarihi Hakkında Bilgiler

İnci Taneleri

Kanal D‘nin merakla beklenen dizisi İnci Taneleri, Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkma bir hikayeye sahip. İnci Taneleri konusu ve oyuncularıyla şimdiden gündemde önemli bir yer edindi. Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Dilber karakterinin pavyon dansı, ikinci fragmanında sosyal medyada büyük ilgi gördü. Peki, İnci Taneleri ne zaman başlayacak? İşte, Kanal D’nin yeni dizisi hakkında merak edilenler…

İnci Taneleri Dizisi Konusu:

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp Azem Yücedağ karakterine hayat vereceği İnci Taneleri’nin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez bulunuyor. Dizi, yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ’ın, kaybettiklerini bulma mücadelesini merkeze alıyor. Azem’in unuttuğu bir detay ise zaman; çocukları için de aynı şekilde zor geçmiş, onlar da zamanın zembereğinden geçip bambaşka hayatlar kurmuşlardır.

İnci Taneleri Ne Zaman Başlayacak?

İnci Taneleri 1. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Kanal D kış sezonu için planlanan yeni dizi “İnci Taneleri” 25 Ocak Perşembe saat 20.00’de başlayacak!

İnci Taneleri Oyuncu Kadrosu:

İnci Taneleri dizisi, oyuncular,fragman,konusu, pavyon sahnesi

BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosunda; Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi güçlü isimler yer alıyor.

Fragman:

Blog Sayfası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir