RCI

RCI Weeks Açıklaması

 

 

Müsaitlik Durumuna ve Üyelik Koşullarına bağlıdır

 

RCI Weeks Üyeliği sayesinde, yaklaşık 100 ülkede yer alan 4000’den fazla dikkatle seçilmiş bağlı tesisi keşfetme özgürlüğüne sahipsiniz

RCI’ın 1974 yılından beri devre mülk/devre tatil değişimlerini organize ettiğini bilmenin güveniyle rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Her yıl 3,7 milyon üye ailenin tatil planlarını bize emanet etmesinin ardındaki neden de budur. Rüyalarınızı süsleyen tatili, bir her şey dahil tatilini, hak ettiğiniz kış güneşini veya bir son dakika kaçamağını elde etmek için RCI Üyeliğinize güvenebilirsiniz.

 

Nasıl yapacağınızı öğrendikten sonra değişim işlemini kolayca yapabilirsiniz. Haftanızı/haftalarınızı RCI’a mümkün olduğunca erken yatırın ve diğer üyelerin yatırdığı, kullanabileceğiniz haftalar arasından seçim yaparak değişim işlemini gerçekleştirin.

Değişim yapmak son derece kolaydır!

 

  • Hafta Yatırma – Hafta yatırmak bütün değişim fırsatlarınızdan yararlanmanızı sağlar ve en iyi tarafı da tamamen ücretsiz olmasıdır! Nereye veya ne zaman seyahat edeceğinize Haftanızı Yatırdığınız anda karar vermenize gerek yoktur. Değişim Tatilinizi daha sonraki bir tarihte planlayabilirsiniz. Haftanızı RCI.com adresinden veya bizi arayarak yatırabilirsiniz.

  • Değişim Tatili Arama – Değişim başvurusu yapmak için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. İstediğiniz tatil henüz mevcut değilse bir devamlı arama eklemeniz yeterlidir, daha sonra biz tatilinizi bulmak için 7/24 arama yapmayı sürdürürüz. Alternatif olarak seçeneklerinizi görüşmek üzere bizi arayabilirsiniz.

Değişim Gücünüzü (‘Hafta Değişim Gücü’ yatırdığınız haftaya verilen ve tatil değişimini yapmanız için gerekli olan değerdir) en üst düzeye çıkarmak için, haftanızı/haftalarınızı mümkün olduğu kadar erken bir zamanda, tatilinizin başlangıcından 2 yıl öncesine kadar olan bir sürede yatırmanız önemlidir. Değişim gücünüz ne kadar yüksek olursa, yararlanabileceğiniz tatil sayısı da aynı ölçüde artar.

Değişim Teyidi – Tatil başvurunuzu tamamladığınızda e-posta veya mektup yoluyla teyit alacaksınız. Lütfen bu teyidi değişim tatiline giderken yanınızda götürün.

Değişim Gücü hakkında birkaç söz…

 

RCI’ı kullanırken durumunuzu kesin olarak bilirsiniz, diğer birçok değişim şirketi ise haftanızın değişim değerini öğrenme fırsatını sunmaz. Ancak RCI ile aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz:

 

Değişim Gücü Şeffaflığı – Değişim Gücünüz RCI tarafından Haftanızı Yatırdığınız tarihte haftanıza atanan değerdir, bu değer bir Değişim Tatili araması yaparken hangi Değişim Tatillerinden yararlanabileceğinizi belirler. Hafta Yatırma ve Tatil Değişim Gücü hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayın.

 

Yatırılan Hafta Kredileri – Yatırdığınız haftadan daha düşük bir Değişim Gücüne sahip bir Değişim Tatili için rezervasyon yaptığınızda, gelecekteki bir Değişim Tatilinde kullanabileceğiniz bir Yatırılan Hafta Kredisi elde edersiniz.

 

Hafta Birleştirme – Yatırdığınız haftaların birinden daha yüksek bir Değişim Gücüne sahip bir Değişim Tatilini istiyorsanız, belirli bir ücret karşılığında iki veya daha fazla sayıda Yatırılan Haftayı ya da Yatırılan Hafta Kredisini birleştirerek yararlanabileceğiniz tatil seçeneklerini artırabilirsiniz.