rci hakkında

Rci Hakkında

Dünyanın en büyük devre tatil Değişim Tatili sağlayıcısı Rci dir. 1974 yılında Jon ve Christel, devretatil deneyimine değer katmak üzere tatil değişimi konseptine öncülük etti. Jon ve Christel De Haan, tatil sahiplerinin tatil sahibi oldukları tesisteki belirli bir kullanım süresini, değişim programına kayıtlı farklı bir tesisteki kullanım süresi ile değiştirebilmelerini sağlayan bir sistem geliştirdi. Bu sayede, ilk devre tatil sahipleri olan tatil evi sahiplerine yeni bir seçenek sundular. Neredeyse elli yılın ardından, milyonlarca insan devre tatili sahibi olmanın ve bir tatil değişim ağı üyesi olmanın getirdiği avantajlardan ve özgürlükten faydalanıyor.

Bugün, dünyanın en büyük devre tatil değişim ağını sunarak tatil değişim hizmetleri konusunda liderliğimizi koruyoruz. Üstelik üyelerimizin lüks yaşam tarzlarını geliştirmek adına tasarlanan rakipsiz ürün ve hizmet çeşitliliği sağlıyoruz. İşte bu nedenlerden dolayı, tatil sahiplerine değişim hizmetleri sunması için tesislerin tüm dünyada en çok güvendiği şirket haline geldik.

RCI, Resort Condominiums International’ın kısaltılmış halidir. Dünyanın en büyük konaklama markalarından Wyndham Destination Network bünyesinde yer alıyoruz. Altı kıtada faaliyet gösteren Wyndham, dünyaca ünlü markalardan oluşan birinci sınıf tesis portfoyüne sahiptir. Her yıl yaklaşık beş milyon ailenin tatile çıkmasını sağlar. Kardeş Wyndham grubu şirketleri ile birlikte çalışarak üyelerimize hak ettikleri birinci sınıf değişim tatili deneyimlerini sunmak için gereken tüm uzmanlık, deneyim ve desteğe erişebiliyoruz.

Rci Değişim Parogramları

Üç temel değişim programımız RCI Weeks, RCI Points ve Registry Collection bulunmaktadır. Üyelerimizin dünyanın dört bir yanını keşfedebilmesi için 100’den fazla ülkede tatil imkanı sunuyoruz. Ayrıca üyelerimiz, Haftalarını veya Puanlarını kullanmadan üyelere özel nakit tatil  fırsatlarından ve indirimlerinden faydalanmaktadır. Yaklaşık 4.500 bağlı tesiste değişim imkanı bulunmaktadır. Bir üye olarak, Platinum üyeliğimiz sayesinde gemi seyahatleri, turlar ve şehir tatilleri gibi diğer pek çok seyahat seçeneğinin yanı sıra çok sayıda ek tatil ve yaşam tarzı avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Ne kadar yoğun olursanız olun her yıl, sizin için en değerli insanlarla yaşam boyu sürecek anılar yaratıyoruz. Ayırdığınız zamanı çok önemsediğinizin bilincindeyiz. Bu anıları yaratmanıza yardımcı olmak için çalışıyoruz. Çünkü sizin tatiliniz bizim için dünyaya bedeldir.

Diğer Sayfalar:

 

rci rci sistemi