RCI Hakkında

RCI

About Us

1974 yılında Jon ve Christel De Haan, devre tatil deneyimine daha fazla değer katmak üzere tatil değişimi konseptine öncülük etti. Jon ve Christel De Haan, tatil sahiplerinin tatil sahibi oldukları tesisteki belirli bir kullanım süresini, değişim programına kayıtlı farklı bir tesisteki kullanım süresi ile değiştirebilmelerini sağlayan bir sistem geliştirdi. Bu sayede, ilk devre tatil sahipleri olan tatil evi sahiplerine yeni bir esneklik ve seçenek seviyesi sundular. Neredeyse elli yılın ardından, milyonlarca insan devre tatili sahibi olmanın ve bir tatil değişim ağı üyesi olmanın getirdiği avantajlardan ve özgürlükten faydalanıyor.

Bugün, dünyanın en büyük devre tatil değişim ağını sunarak tatil değişim hizmetleri konusunda dünya liderliğimizi koruyoruz. Üstelik üyelerimizin lüks yaşam tarzlarını geliştirmek adına tasarlanan rakipsiz bir ürün ve hizmet çeşitliliği sağlıyoruz. İşte bu nedenlerden dolayı, tatil sahiplerine değişim hizmetleri sunması için tesislerin tüm dünyada en çok güvendiği şirket haline geldik.

RCI, Resort Condominiums International’ın kısaltılmış halidir. Dünyanın en büyük konaklama markalarından biri olan Wyndham Destination Network bünyesinde yer alıyoruz. Altı kıtada faaliyet gösteren Wyndham, dünyaca ünlü markalardan oluşan birinci sınıf tesis portfoyüne sahip olup her yıl yaklaşık beş milyon ailenin tatile çıkmasını sağlar. Kardeş Wyndham grubu şirketleri ile birlikte çalışarak üyelerimize hak ettikleri birinci sınıf değişim tatili deneyimlerini sunmak için gereken tüm uzmanlık, deneyim ve desteğe erişebiliyoruz.

Üç temel değişim programımız RCI Weeks, RCI Points ve Registry Collection sayesinde üyelerimizin dünyanın dört bir yanını keşfedebilmesi için 100’den fazla ülkede yaklaşık 4.500 bağlı tesiste tatil imkanı sunuyoruz. Üyelerimiz ayrıca, Haftalarını veya Puanlarını kullanmadan üyelere özel nakit tatil (RCI Son Dakika Tatilleri ve Ekstra Tatiller) fırsatlarından ve indirimlerinden faydalanarak ekstra kaçamakların tadını çıkarabilir. Bir RCI üyesi olarak, RCI Platinum üyeliğimiz sayesinde gemi seyahatleri, turlar ve şehir tatilleri gibi diğer pek çok seyahat seçeneğinin yanı sıra çok sayıda ek tatil ve yaşam tarzı avantajlarından faydalanabilirsiniz.

RCI olarak, ne kadar yoğun olursanız olun her yıl, sizin için en değerli insanlarla yaşam boyu sürecek anılar yaratmak üzere ayırdığınız zamanı çok önemsediğinizin bilincindeyiz. Bu anıları yaratmanıza yardımcı olmak için çalışıyoruz; çünkü sizin tatiliniz bizim için dünyaya bedeldir!

WhatsApp İletişim