Akropol Termal Şehir Beypazarı

Akropol Termal

Tarihi ve görselliği ile Başkentin gözbebeği Beypazarı’nda 1.350.000 m² alan üzerine kurulan tesis, 7 etaptan oluşan Akropol Termal Şehir, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük termal şehir projesidir.

SAHİBİNDEN TAPULU SATILIK DEVREMÜLK

İLETİŞİM: ASLİDDİN AHMEDALİ - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 55.000 TL

AKROPOLDE SAHİBİNDEN ÇOK UCUZA SATILIK DEVREMÜLK(RCI ÜYELİĞİ VAR)

İLETİŞİM: KERİM NEZİROĞLU - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 48.000 TL SATILDI

Akropol Termal Şehir Hakkında:

Akropol termal şehir, Tarihi ve görselliği ile Başkentin gözbebeği Beypazarı’nda 1.350.000 m² alan üzerine kurulmuştur. Tesis, 7 etaptan oluşan Termal Şehir, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük termal şehir projesidir. 816 daire konsepti ve 50.000 m² sosyal tesisi ile siz değerli misafirlerini beklemektedir.

Akropol Termal Şehir’de özel yüzme havuzları, Ayrıca Türk hamamları, saunalar, termal havuzlar, bay ve bayan ayrı ayrı kapalı yüzme havuzları, bay ve bayan karışık açık yüzme havuzu, SPA, oyun ve eğlence salonları ile, Termal Şehir, kusursuz bir şehir olma yolunda her geçen gün büyümektedir.

Business dünyasına da ev sahipliği yapmak için tasarlanan Termal Şehir, 4.500 kişilik kongre merkezine sahiptir. Ayrıca son teknoloji ile donatılmış VIP toplantı salonları ile iş dünyasının önde gelen simalarına A plus kalitede hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Termal Şehir, Ankara İl Özel İdaresinden, Beypazarı ve çevre bölgelerini kapsayan toplam 140.270 m2 alan üzerinde kurulmuştur. Jeotermal Kaynak Su Arama Ruhsatını da alarak sağlık ve turizm alanındaki yatırımlarını rekor seviyeye ulaştırmıştır.

Tesiste bay bayan ayrı, karma açık havuz olmak üzere toplam 2 adet kapalı Havuz bulunmaktadır. Ayrıca 1 adet açık havuz’da mevcuttur.

Oda tipleri:

  • 1+1 daire : 70 m2
  • 2+1 daire : 100 m2Akropol Termal Şehir Beypazarı’nda Sahibinden Satılık ve Kiralık Devremülk İlanları! Ulaşım ve İletişim Bilgileri İçin Hemen Tıklayın.
  • 3+1 daire : 120 m2

Otel özellikleri: Kapalı havuz, Kapalı restaurant, Konferans, Vip aile havuzları, Fitness, Kreş Bulunmaktadır. Ayrıca Yarı olimpik yüzme havuzu, Açık Havuz bulunmaktadır.

Akropol Termal Tesis Lokasyon Bilgileri

Ankara, Beypazarı’nda hizmet veren Akropol Termal Şehir, Beypazarı Merkez’e 3 km mesafededir. Ankara Şehir Merkezi’ne ise 100 km dir. Ayrıca en yakın havaalanı olan Esenboğa Havaalanı’na 125 km. uzaklıktadır.

Bilgiler Tesis ve Otelz tarafından Sağlanmıştır.

İletişim Bilgileri:

  • Adres: Ayvaşık Mah. Karapınar Mevkii Küme Evleri No :10/A BEYPAZARI/ANKARA
  • Telefon: 0312770033
  • Mail: info@akropoltermal.com
  • Web Sitesi

Giriş ve Çıkış Saatleri

  • Giriş (Check-in) saati: 14:00
  • Çıkış (Check-out) saati: 10:00
BENZER OTELLERE BAK

Tesis Fotoğrafları:

Akropol Termal ŞehirAkropol TermalAkropol Termal