Endless Vacation Dergisi

EN YENİ SAYIYI:

İlkbahar/Yaz 2018

Hoş geldiniz
Yaz mevsimi sona ererken, şimdi ileriye dönük tatil rezervasyonu yapmak için harika bir zaman. Özellikle de kış hüznü bastırmaya başlamışsa. RCI’nın mükemmel taraflarından biri, size sunduğumuz tatil yeri seçenekleridir. Ayrıca planlamaya ne kadar erken başlarsanız rüyalarınızdaki tatile çıkma şansınız da o kadar artar.
RCI.com bu konuda size yardımcı olmak için tasarlandı. Web sitemizde birçok tesis bilgisi ve değişim ipucu yer alıyor. En yeni geliştirmeler için 4. sayfaya bakın. İsterseniz kavurucu yaz güneşi, isterseniz karlı bir kış tatili, isterseniz ailenizle keyifli vakit geçirmek… Web sitemiz, mükemmel varış noktasını bulmanıza yardımcı olur.
Mükemmel bir hediye olan Misafir Sertifikası satın alarak ailenizi ve dostlarınızı RCI tatilleriyle şımartabileceğinizi unutmayın (19. sayfaya bakın). Bunun yerine, ailenizi hem evinizde hem de tatilde şımartabilmeniz için imkanlar sağlayan RCI Platinum üyeliğe de yükseltme yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için arka kapağa bakın.
Endless Vacation’ın bu sayısı, tatil fikirleriyle dolup taşıyor. Üç üyemiz, bir sonraki değişiminiz için dikkate alabileceğiniz favori Florida tatillerini paylaşıyor (6. sayfaya bakın). Muhteşem RCI tatil hikayelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. E-posta göndermeniz yeterli: EV@rci.com

İlkbahar/Yaz 2017
Sonbahar/Kış 2017
İlkbahar/Yaz 2017
Menu