AYDIN TERMAL

AYDIN TERMAL TATİL KÖYÜ

Afyon Gazlıgöl’ de bulunan Aydın Termal Tatil Köyü (Royal Termal), 100.000 m2 lik alan üzerine kurulu bir tesistir. Gazlıgöl otelleri içerisinde; En büyük ve seçkin tesisi olan Aydın Termal Tatil köyünde; 120 adet 1+1 65 m2 studio apart daire, 50 Adet 2+1 110 m2 dublex villa, 100 adet 3+1 130 m2 dublex villa olmak üzere toplam 270 daireden oluşmaktadır. Ayrıca, tüm dairelerde termal havuz bulunmaktadır. Ayrıca geniş bir alanda konumlanmış villaların tamamında daireye özel otopark, balkon, teras bulunmaktadır. Teraslar çim bahçeye açılmaktadır. Sonuç olarak Siz balkonda barbekünüzü hazırlarken, çim bahçede çocuklarınız gözünüzün önünde oynama fırsatı bulacaklar. Ayrıca oyun parkını’da kullanabileceklerdir.

Afyon Gazlıgöl Kaplıcaları; dünyada nadir bulunan termal bölgelerden biridir. İçerdiği kimyasallar; sodyum, sülfür, hidrojen, bikarbonat, karbondioksitdir. Gazlıgöl Termal suyunun bileşiminde; nitrat, bromür, karbonat, iyadür, klorür, nitrit, florür, hidroarsenat iyonları bulunur. Termal suyun sıcaklığı 64 derece ve PH değeri 6,9 dur. PH değerinin 6,9 olması ne bazik ne de asidik özellikte olmayıp nötr bir değere sahip olması anlamına gelir. ve pH Değeri termal sularda oldukça önemlidir. Af bulunan kaplıca suyu bu özelliklerinden dolayı dünyada nadir bulunan bir sudur.
Gazlıgöl Kaplıcaları’nın termal suyu dünyanın en meşhur kaplıca kenti olan FRANSA nın WHISY kaplıcaları ile aynı kaliteye sahiptir. Benzer şekilde mineral değerleride aynıdır.

AYDIN TERMAL SATILIK DEVREMÜLK İLANLARI

Sahibinden ömür boyu 10 gün tatil

İLETİŞİM: MÜRSEL KAYACA - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 100.000 TL

AYDIN TERMAL ODA ÖZELLİKLERİ

Afyon Gazlıgöl’ de bulunan Aydın Termal Tatil Köyü, 100.000 m2 lik alan üzerine kurulu bir tesistir.

 • 1+1 65 m2 SÜİT APART DAİRE: Odalarda termal havuz, hamam kısmı, kurna, mutfak ekipmanları, tv, mini buzdolabı ve oturma grubu bulunmaktadır. Ayrıca balkon’da ve salonda masa + sandalye takımı yer almaktadır.
 • 2+1 110 m2 DUBLEX VİLLA: Havuzlu Villalar iki katlı dublex şeklinde olup üst katta iki ayrı yatak odası bulunmaktadır. Ayrıca Duş wc, giriş katında tv, buzdolabı, mutfak araç ve gereçleri, oturma grubu,termal havuz, kurna hamam yeralmaktadır. Ayrıca Balkon da barbekü’ de bulunmaktadır.
 • 3+1 130 m2 DUBLEX VİLLA: Havuzlu Villalar iki katlı dublex şeklinde olup, üst katta 3 ayrı yatak odası, duş wc, giriş katında tv, buzdolabı, mutfak araç ve gereçleri, oturma grubu, termal havuz ve kurna hamam yeralmaktadır. Ayrıca Balkon da barbekü’ de bulunmaktadır.

DİĞER ÖZELLİKLER

 • RESTAURANT: Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe şeklinde servis edilmektedir. Ayrıca Restoranımızda öğlen yemeği de A la carte şeklinde servis edilmektedir.
 • SPA MERKEZİ: SPA merkezinde hamam kısımları, termal havuzlar, buhar odaları ve saunalar ayrı şekilde konumlanmıştır. Ayrıca AQUAPARKLI yüzme havuzu ailecek kullanılabilmektedir.

AYDIN TERMAL TATİL KÖYÜ (Gazlıgöl Royal Termal Otel)

GAZLIGÖL KAPLICA MEVKİİ, AFYON

Foursqare
Devremülk ilanları Sayfasına geri dön

GAZLIGÖL KAPLICALARI TERMAL SUYUNUN FAYDALARI

 • CİLT HASTALIKLARI: Örneğin akne, sedef, egzama hastalıkları…
 • KAS İSKELET SİSTEMİ HASTALIKLARI: Örneğin Kireçlenme, eklem hastalıkları ve romatizmal hastalıklar…
 • BÖBREK VE İDRAR YOLLARI HASTALIKLARI: Örneğin Kronik böbrek taşları, sistit, fonksiyonel yetmezlik…
 • MİDE ve BAĞIRSAK HASTALIKLARI: Örneğin Şeker hastalığı, gut, karaciğer yetmezliği…
 • KADIN DOĞUM HASTALIKLARI: Örneğin Ameliyat sonrası hastalıklar…
 • KALP ve DOLAŞIM SİSTEMİ HASTALIKLARI: Örneğin Dolaşım bozukluğu, hipertansiyon ve arter hastalıklar…
 • SOLUNUM SİSTEMİ HASTALIKLARI: Örneğin Kronik bronşit, pnömokonyos, üst solunum yolu hastalıkları…
 • NÖROLOJİK HASTALIKLAR: Örneğin Bel ve boyun fıtığı, omurga hastalıkları ve sinir kas hastalıkları…

Tesis Fotoğrafları:

Aydın TermalAydın TermalAydın TermalAydın Termal