Erzin İsos Termal (Hattuşa Erzin

Erzin İsos Termal, Konsepti ve büyüleyen doğasıyla misafirlerine sıra dışı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Şık ve seçkin bir tatil deneyimi yaşatan tesis; Adana Havalimanına 80KM, Hatay Havaalanına 90KM, İskenderun şehir merkezine 35KM ve Erzin’ e, Osmaniye şehir merkezine 18KM mesafede konumlanıyor.

Sahibinden Satılık Devremülk RCİ

İLETİŞİM: CANER İRİTAŞ - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 170.000 TL

SAHİBİNDEN SATILIK HATTUŞA TERMALDE DEVREMÜLK

İLETİŞİM: YILDIZ SARAÇOĞLU - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 50.000 TL

Erzin İsos Termal'de 1+1 Devremülk

İLETİŞİM: CEMALETTİN ERDOĞAN - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 67.000 TL

SAHİBİNDEN HATTUŞA VACATİON ERZİN TERMALDE DEVREMÜLK

İLETİŞİM: RASİM TÖR - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 240.000 TL

Sahibinden satılık 2+1 Kırmızı devremülk

İLETİŞİM: MELİKE YAĞMUR BİLGİÇ - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 28.000 TL SATILDI

Erzin İsos Termal Hattuşa Erzin Bilgi:

Erzin İsos Termal (Hattuşa Erzin),  plaja 1 dakikalık yürüme mesafesinde. Hatay’da yer alan bu tesis spa merkezi ve plajıyla hizmetinizdedir. Konuklar yemeklerini restoranda yiyebilirler. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ve özel otopark ücretsizdir. Bu tesis ayrıca şehrindeki en iyi puan alan konumlardan birinde bulunuyor! Bu bölgedeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar burasının konumunu daha çok beğeniyor. Tesis ayrıca şehrindeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip. Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.

KAPLICA TEDAVISINDE KULLANILACAK DOGAL TEDAVİ UNSURLARI

Suyun Niteligi: Toplam mineralizasyonu 5853mg/L kaynak çıkış sıcaklığı 26,5C olan termomineralli sudur.

Suyun Tıbbi Balneolojik Tanımı: Alınan kaynak toplam 5853mg/L mineralizasyonu olan bikarbonatlı, silisyumlu, magnezyumlu, kalsiyumlu, miks yapıda bir termomineralli sudur. Banyo uygulamaları şeklinde ısıtılarak, inflamatuvar romatizma hastalıkların kronikdönemlerinde; osteoartrit gibi noninflamatuvar eklem hastalıklarında, kronik bel ağrısında, miyozit, tendinit, fibromiyalji sendromu, miyofasiyal ağrı sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarında, ortopedik opersyonlar sonrası ve uzun sureli hareketsiz kalma gibi durumlarda mobilizasyon ve rehabilitasyon çalışmalarında destekleyici, tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir. Özellikle yüksek sodyum klorür düzeyine bağlı olarak kullanılabilir.
Konsepti ile büyüleyen Hattuşa Erzin doğasıyla misafirlerine sıra dışı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Şık ve seçkin bir tatil deneyimi yaşatan tesis, Adana Havalimanına 80KM, Hatay Havaalanına 90KM, İskenderun şehir merkezine 35KM ve Erzin’ e, Osmaniye şehir merkezine 18KM mesafede konumlanıyor.
Adres: Başlamış Mevkii, 31960 Erzin/Hatay
5 yıldızlı Hotel Isos Termal Erzin ücretsiz otopark, döviz bürosu, asansör sunmaktadır.

ERZİN İSOS TERMAL HATTUŞA ERZİN

REZERVASYON HATTI

Sadece Otel Rezervasyonları için,
Tel: +90 850 885 1589
Her gün: 09.30 – 21.00