frigya termal

Frigya Termal Otel Gazlıgöl

Frigya Termal Otel Gazlıgöl; Afyon İhsaniye mevkiinde 480 odası ile misafirlerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Tesiste bulunan restoran ve cafelerde birçok lezzet alternatifi misafirlerin beğenisine sunulmaktadır. Tesisin SPA merkezinde Türk hamamı, jakuzi, buhar odası, sauna, çamur banyosu ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, 2 adet kapalı termal havuz ve çocuk havuzunda yüzebilirsiniz.
Adres: Esentepe Mahallesi, 03370 İhsaniye/Afyonkarahisar

Frigya Termal Otel Özellikleri

Afyon İhsaniye mevkiinde 480 odası ile misafirlerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Tesiste bulunan restoran ve cafelerde birçok lezzet alternatifi misafirlerin beğenisine sunulmaktadır.

Tesisin SPA merkezinde: Türk hamamı, jakuzi, buhar odası, sauna, çamur banyosu bulunmaktadır. Ayrıca masaj imkanları ile rahatlayabilirsiniz. Ek olarak: açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Aynı zamanda 2 adet kapalı termal havuz ve çocuk havuzunda mevcuttur.

Tüm dairelerde yemek yapabilmek üzere gerekli olan bütün araç ve gereçleri bulunmaktadır. Salona açık bir mutfak, televizyonuna kadar bir evi ev yapacak bütün mobilyası sizler için yer almaktadır. Benzer şekilde mefruşatıyla rahat bir salon ve bir yatak odası ve Türk hamamı şeklinde dizayn edilmiştir. Herşeyden önce 2,5 tonluk termal havuzu barındıran bir banyo bulunmaktadır.

Sosyal tesislerde ise; bayan ve erkek ayrı düşünülen; açık-kapalı havuz yer almaktadır. Türk Hamamları, SPA merkezi, fitness center, sinema salonu, bowling salonu, restaurant da bulunmaktadır. Ayrıca market ve alışveriş mağazalarıda bulunmaktadır. Bölgenin termal suyunun bir çok faydası olduğu kanıtlanmıştır. Bunlar şöyle: solunum sistemi, cilt, kalp ve dolaşım sistemi, böbrek ve idrar yolları, kadın hastalıkları, nörolojik rahatsızlıklar ve metabolizma rahatsızlıkları.

Otel Özellikleri

SPA – WI-FI – Termal Otel Havuz Olanakları: Açık yüzme havuzu, kapalı havuz, 2 adet kapalı termal havuz ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Aktiviteler: Tesisin SPA merkezinde Türk hamamı, jakuzi, buhar odası, sauna, çamur banyosu ve masaj imkanları ile rahatlayabilir; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, 2 adet kapalı termal havuz ve çocuk havuzunda yüzebilirsiniz. Çocuk / Bebek: Çocuk Havuzu

Oda Özellikleri

WI-FI – LCD TV – Telefon – WC/Banyo – Saç Kurutma Makinesi

Yakın Merkezler

Afyon Şehir merkezine 21 km. mesafededir. Zafer Havaalanı’na 51 km. mesafededir.

Konum Bilgisi

Gazlıgöl mevkiinde bulunmaktadır.

Not: Frigya Termal, Tuna Termal olarak hizmet vermektedir.

GAZLIGÖL OTELLERİ