Club Patara Evleri

Club Patara Villas 4.4/5 ★★★★★

Bu tesis plaja 9 dakikalık yürüme mesafesinde. Kalkan Körfezi’nde sahilde yer alan Club Patara Villas&Apartments, büyüleyici Akdeniz manzarası sunmaktadır. Deniz kenarındaki kayaların üzerinde tesisin platformları ve terasları vardır. Tesiste ayrıca açık yüzme havuzu ve spa merkezi de mevcuttur.

Plaj

Yalıboyu Mah. Kışal Mevkii, Zeytinlik Cad, No:26, Kalkan, 07960 Kaş/Antalya

BU KATEGORİDE YENİ İLAN BULUNAMAMIŞTIR.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN İRTİBATA GEÇEBİLİR VEYA SATILIK DEVREMULKUNUZ VARSA İLAN VER BOLUMUNDEN YENİ BİR İLAN OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

Bilgi: Toroslar’ın eteklerinden inen erimiş kar suları, zengin minerallerle birleşerek tepelerden akar ve Türkiye’nin en temiz ve en bozulmamış Antik Koyu Kalkan’a ulaşır. Eşsiz Club Patara Vilları da tam bu noktada yer alır. Dağların eteklerindeki konumu sayesinde soğuk kuzey kışlarından korunurken, en nadide ve göz alıcı yaseminlerin, begonvillerin ve diğer birçok nadir çiçeğin kokuları, bu muhteşem doğa harikasında birbirine karışır. Mavi yolculuğun göbeğinde, Antik Likya Medeniyetinin Merkezindeki yeri ile bir cazibe merkezi… Eşsiz mimari tasarımı ile eski ve yeniyi muhteşem bir şekilde harmanlayarak doğanın tam kalbinde gerçek bir yaşam, Kalkan Koyu’nun eşsiz denizinde yüzmenin keyfine varılabilen büyülü, emsalsiz bir dünya… Adres: Yalıboyu Mah. Kışal Mevkii, Zeytinlik Cad, No:26, Kalkan, 07960 Kaş/Antalya Telefon: (0242) 844 39 20

You may also like...

WhatsApp İletişim