Billurkent datça

Billurkent Datça

Kızlan Mevkii’nde denize sıfır konumlu Billurkent Datça, 350 apart daire, tesise ait özel plajı, havuzu ve aktiviteleri ile binlerce ailenin önce tatillerinin, sonra anılarının ev sahibi oldu.

DATÇA BİLLURKENT SATILIK DEVREMÜLK

İLETİŞİM: MÜGE SÜALP - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 170.000 TL SATILDI

Billurkent Datça Tesis Hakkında

Billurkent, Kekik kokan havası, badem çiçekleri, begonvil ve hanımelleriyle örtülü Datça’nın kendisi kadar tanınmış bir tesistir. Huzurlu, sıcak, tertemiz bir tatil yaşayacağınız Datça Billurkent’te: restaurant, market, havuz-bar bulunmaktadır. Ayrıca dinlenme alanları, spor tesisleri, kumsal ve iskelesi ile tatil köyüne eşdeğer bir devremülk tesisidir. Sadece tesisleriyle değil, ruhuyla tatilinizi unutulmaz kılacak…

Yunan tarihçi Strabon “Tanrı, yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını isterse, Datça Yarımadası’na bırakır..” diyerek yeryüzündeki “Cennet’i” tarif etmiştir. Datça etkileyici koyları, yemyeşil dağlarının mavi bayraklı deniziyle ahenk içinde buluştuğu, bol oksijeniyle ömre ömür katan huzur dolu bir tatil yöresidir.

Billurkent Apart Özellikleri:

Datça Billurkent’te apartlar studio (1+1) şeklinde olup toplam 55 m2’dir. Apartlar da dört kişinin konaklamasına uygundur. Ayrıca yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak, salonda ise 2 kişinin yatabileceği sabit köşe oturma takımı bulunmaktadır. Aynı şekilde 5. kişi ücretli ek yatak talebinde bulunmak kaydı ile konaklama yapabilmektedir. Ancak apartlarda beş kişiden fazla kişinin konaklama yapmasına izin verilmemektedir. Açık mutfakta buzdolabı, set üstü ocak, tabak-çanak ve muhtelif mutfak gereçleri bulunmaktadır. Salonda yemek masası takımı ve sehpa bulunmaktadır. Ayrıca evlerde klima’da bulunmamaktadır. Ancak yatak odası ve salonda pervaneler mevcuttur. Banyoda temizlik araç gereçleri (Vileda, kova, vs.) bulunmaktadır. Tam demirbaş listesi ektedir.

Apartlar devre girişinde temiz yatak ve nevresimleri hazır halde teslim edilmektedir. Aynı zamanda haftada bir temiz çarşaf ve nevresim verilmektedir. Billurkent Apartlarımızda konaklama süresi boyunca Devremülk işletim kuralları geçerlidir. Kat mülkiyeti kanunu esasları dikkate alınmaktadır. Duyuru ve dökümanlar bölümünden kurallar ve yaşam rehberimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ulaşım ve İletişim Bilgileri:

Datça İrtibat Bürosu

  • Adres : Datça Billurkent Devremülk Villaları Kızlan mh.Kızlan sk.no:482 Datça Muğla
  • Telefon : (0252) 723 34 62 – 723 36 94
  • Fax : (0252) 723 34 63
  • Mail: info@billurkent.com
BENZER OTELLERE BAK

Tesis Fotoğrafları:

billurkent datcaBillurkent Datçabillurkent datcabillurkent