Ferko Ilgaz Mountain Resort Hotel - Kastamonu

Ilgaz Mountain Resort Hotel ★★★★★

Ilgaz Dağı Milli Parkı içinde yer alan Ilgaz Mountain Resort Hotel dört mevsim boyunca kış ve doğa etkinlikleriyle hizmet vermektedir. Dört mevsim doğayla iç içe benzersiz bir tatil keyfi geçirmek isteyenlerin tercihi…

İCONKayak pistinden kapıya

Jura Ilgaz Mountain Resort Hotel

Dört mevsim doğayla iç içe benzersiz bir tatil keyfi geçirmek isteyenlerin tercihi…

Jura Ilgaz Mountain Resort Hotel; sizlere tüm yıl boyunca şehir gürültüsünden uzaktaki eşsiz bir manzarada tatil imkanı sunmaktadır. Yemyeşil doğayla kuş cıvıltıları eşliğinde dinlenmenin, eğlenmenin, spor yapmanın huzurunu bulacaksınız. Ve tatil mutluluğunu yaşatmak için tasarlanmış bir otel ve tatil köyüdür.

Ilgaz Dağı’nda inşa edilen ve 1750 metrede misafirlerini ağırlayan Jura Ilgaz Mountain Resort Hotel, 143 oda ve 538 yatak kapasitesine sahiptir. Toplam 12 bin 700 metrekarelik alan üzerinde bulunmaktadır. Konaklamanın yanında, balo salonu ve konferans salonu ile aynı anda yaklaşık 800 kişiye hizmet vermektedir.

Kompleksin resepsiyonunda görevliler tüm gün hizmet vermektedir. Otelde müşterilerin oda dışında televizyon izleyebileceği televizyon salonu, iş toplantılarını yapılabileceği toplantı odası da yer almaktadır. Odalarda konukların hizmetine sunulmuş duşlu banyo ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Komplekste kişisel bakımına özen gösteren müşteriler için jimnastik salonu yer almaktadır. Sigara kullanmayan müşteriler için sigara içilmeyen odalar otelin olanakları arasındadır. Konuklar istedikleri taktirde ödemelerini kredi kartı ile yapabilirler. Tesisin içerisinde yer alan restoranı gün boyu kullanabilirsiniz. Odalarda müşterilerin telefon görüşmelerini gerçekleştirebilmeleri için telefon bulunmaktadır. Ayrıca müşteriler kendi odalarında bulunan televizyon ile yerel ve ulusal olmak üzere birçok kanalı izleyebilirler. Tesisin olanakları arasında konukların değerli eşyalarını saklayabileceği otel kasası yer almaktadır.

Ilgaz Kayak Merkezi’nde bulunan farklı zorluk derecelerindeki 5 adet pistte kayak yapabilirsiniz. Ayrıca kayak ekipmanları kiralayabilir, kayak eğitimi alabilirsiniz. Tesiste yeni başlayanlar ve çocuklar için uygun 400 metrelik babylift bulunmaktadır. Lift kullanımı ücretlidir.

Ilgaz Dağı Milli Parkı-Ilgaz Kayak Merkezi Kastamonu, 37000 Ilgaz, Türkiye Mükemmel konum – haritayı göster

İletişim: Ilgaz Dağı Milli Parkı 37000
Bilgi & Rezervasyon: +90 (366 239) 10 19

BENZER OTELLER