Club Armonia Bodrum Evleri ★★★★★

Club Armonia Bodrum Evleri, Muğla’nın Bodrum ilçesi, Turgutreis beldesi, Kadıkalesi mevkiinde yer almaktadır. Satılık Devremülk ilanları.

Bu kategoride güncel ilan bulunamadı.

Daha fazla bilgi için iletişim bölümünden irtibata geçebilir veya satılık devremülkünüz varsa "İlan Ver" bölümünden yeni bir ilan oluşturabilirsiniz.

ARMONİA SATILIK DEVREMÜLK 11 EYLÜL-18 EYLÜL

İLETİŞİM: SELDA BİR - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 130.000 TL SATILDI

Club Armonia Bodrum Evleri Hakkında

Muğla’nın Bodrum ilçesi, Turgutreis beldesi, Kadıkalesi mevkiinde yer almaktadır. 140.000 m² arazi üzerine inşa edilmiş üç sosyal tesis ile tamamı deniz manzaralı 227 apart daireden oluşmaktadır. Ayrıca Tesisimiz iki açık yüzme havuzu, özel plaj ve iskelesi, anfi tiyatrosu bulunmaktadır.  Ayrıca a’la carte, balık, fast food restoranları, cafe bar, kondisyon salonu ve spor alanlarıyla 1993 yılından bu yana üye ve misafirlerine hizmet vermektedir.

Uluslararası değişim sistemleri RCI (Resort Condominium International) ile Interval International üyesi olan tesisimiz 4.000’e yaklaşan üye ailesi ile devre mülk ve devre tatil sektöründe Türkiye’nin en önde gelen tesislerindendir.

OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ VE KONUM
Adres
Club Armonia Bodrum Evleri
Kadıkalesi Mevkii, Turgutreis,
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE

Telefon
90 252 382 22 22 (Pbx)

Faks
90 252 382 36 16 – 90 252 382 74 36

E-Posta
Genel                          : timeshare@clubarmonia.com
Rezervasyon                : reservation@clubarmonia.com
Halkla İlişkiler              : hi@clubarmonia.com
İnsan Kaynakları          : ik@clubarmonia.com

Konum

Club Armonia Bodrum Evleri Turgutreis Kadıkalesi’nde 140.000 m² alan üzerine inşa edilmiştir.

Turgutreis Şehir Merkezi ve Turgutreis Marina’ya 5 Km,

Bodrum Şehir Merkezi ve Bodrum Marina’ya 26 Km,

Milas – Bodrum Uluslar arası Havaalanı’na 60 Km mesafededir.

Özel aracınızla Bodrum Turgutreis yolunu takip ederek, Turgutreis’e ulaştığınızda Turgutreis Şehirlerarası Otobüs Terminali önünde bulunan trafik ışıklarından sağ tarafa Kadıkalesi istikametine devam edip, 4 Km sonra Kadıkalesi Camii karşısından tekrar sağa dönerek ulaşabilirsiniz.

HOTEL INFORMATION
Club Armonia is located on the Turkish Riviera at Bodrum. The church of the Holy Virgin and the Antique City of Epjesus are 180km from the resort. A church that dates back to 1870 is situated inside the resort grounds. Just minutes away is the idyllic Gumusluk Bay, where there are restaurants that offer a variety of seafoods. Bodrum Castle and the under water museum that houses Amphoras and ancient relics are only 26km away.

Anasayfa için tıklayınız ARMONİA

Tesis Fotoğrafları

Club Armonia BodrumClub Armonia BodrumClub Armonia BodrumClub Armonia Bodrum