Tesisler
Yalova Terma City

YALOVA' NIN EN BÜYÜK OTEL VE DEVREMÜLK PROJESİ

Terma City, 25 yıllık kaliteli hizmet anlayışının getirmiş olduğu tecrübe ile tatil, otelcilik ve devremülk sektörlerinin öncüsü konumunda bulunan Karaderili Group’un inşa ettiği Tesis Yalova bölgesi lokasyonun en büyük turistik tesisidir. Selçuklu Dönemi mimarilerinden esinlenerek tasarlanan Tesis teknolojik özellikleri ve sağladığı hizmet seçenekleri ile bölgenin en görkemli yapılarının başında gelmektedir. Konforlu daire konseptleri, spa merkezleri, yüzme havuzları, kongre salonları, toplantı ve düğün organizasyonları için tasarlanmış özel salonları, güzellik merkezleri vb. pek çok aktiviteyi bünyesinde barındıran Tesis hem mimari özellikleri hem de verdiği hizmetler ile bölgenin turizm cenneti pozisyonunda bulunmaktadır.

Yalova bölgesi mineral zengini yer altı doğal kaynak sularıyla hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli bir ün sahibidir. Pek çok rahatsızlığa iyi geldiği ispatlanmış olan bu kaynak sularında tedavi olmak için her yıl binlerce insan bölgeyi ziyaret etmektedir. Bölge ayrıca yaz turizminde de adı duyulmuş tatil beldelerine sahiptir. Çınarcık , Esenköy, Armutlu gibi Marmara Bölgesi’nin önemli tatil duraklarının bulunduğu Yalova her yaz döneminde yüz binlerce yerli yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Gerek sağlık turizmi gerekse yaz turizmi açısından önemli bir nokta olan bölgede turistik tesis alanındaki eksikliklerin farkındalığı ile inşa edilen Terma City, bu açığı kapatmak ve üstün özellikleri ile bölgenin en önemli turizm merkezi olmak için kurulmuştur.

Kralların Oteli Yalova Terma City

Karaderili Şirketler Grubu’nurı 180 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği Terma City Oteli, aynı anda 19 devlet başkanı ya da kralın konaklayabileceği şekilde planlandı.

Aynı anda 19 devlet başkanı ya da kralın konaklayabileceği şekilde planlanan ve tamamlanması için gün sayan oteldeki kral dairelerinin her biri 1 milyon dolarlık harcamayla donatıldı.

Yalove Terma City
Yalove Terma City

Yalove Terma City EŞSİZ MİMARİ

5 yıldızlı olarak yapılan ancak hizmet kalitesi nedeni ile uzmanlarca 7 yıldızlı otel olarak tanımlananmaktadır.

YalovaTerma City SPA MERKEZİ

Tesis bünyesinde Spa merkezi bulunmakta olup içerisinde hamamı, termal havuzu, Tuz odası, buhar odası, sauna, Güzellik merkezi, Masaj bölümü vb. Sağlık üzerine bölümlerden oluşmaktadır.

yalova_thermal_palace_105

Yalova Termal Tanıtım Videosunu İzle

Yalova Termal Suyun Faydaları

– Solunum sistemi hastalıkları, astma bronşiyal, kronik bronşit, alerjik üst solunum yolları hastalıkları, pnömokonyoz.

– Cilt hastalıklar, egzama, akne, sedef hastalığı.

– Kas iskelet sistemi hastalıkları, eklem hastalıkları, kireçlenmeler, yumuşak doku romatizmaları, bazı romatizmal hastalıklar, yaralanmalar sonrası oluşan hasarların tedavisi.

– Kalp dolaşım sistemi hastalıkları: Kalp yetmezliği, dolaşım bozukluğu, hipertansiyon, arter hastalıkları.

– Mide bağırsak hastalıkları: Mide hastalıkları, şeker hastalığı (diyabet), şişmanlık (obezite), gut, karaciğer yetmezliği tedavisi.

– Böbrek ve idrar yolları hastalıkları, kronik sistit, kronik böbrek taşları, fonksiyonel yetmezlik.

– Kadın doğum hastalıkları: Genital organın kronik hastalıkları, kısırlık, ameliyat sonrası hastalıklar, ağrılı ve zor adet görme, genital akıntı.

Yalova Terma City İlan Sayfasına Göz Atın

Menu