MERADA TERMAL

Hayıtlı Merada Termal Tatil Köyü

Dikili ‘de bulunan Hayıtlı Merada Termal Tatil Köyü misafirlerine keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Tesis Eşziz Hayıtlı koyu manzarası sahiptir. Sizleri kendisine hayran bırakacak olan Termal otel Bademli ‘nin en güzel termal suyunu sizlerle buluşturuyor. Her metrekaresinde modern yaşamın işlevselliğini taşıyan üniteler’de; Osmanlı mimarisinin izleriyle, Safranbolu Evleri’nin doğal dokunuşlarını Kuzey Ege ‘de hissedeceksiniz.

SAHİBİNDEN SATILIK TERMAL DEVREMÜLK

İLETİŞİM: SELDA EMEK - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 20.750 TL SATILDIĞI BİLDİRİLDİ

TATİL SAĞLIKLA MERADA TERMAL’DE BİRLEŞTİ…

Tesisi sizin ve sevdiklerinizin güvenli, sağlıklı en önemlisi de huzurlu bir tatil geçirmesi için tüm imkanlarıyla hazır. Hayıtlı Merada Termal Tatil köyü termal suyun sağladığı faydalarla birlikte doğa ve temiz havanın etkisiyle keyifli bir tatil vaat ediyor.

 • Termal Yüzme Havuzu
  Mineral bakımından zengin, kaynağından 96 Santigrat derece sıcaklıkla çıkan suyun tadını çıkartırken bir yandan da sağlığınızı koruyun.
 • Soğuk Yüzme Havuzu
  Hem kendiniz için hemde çocuklarınız için soğuk havuzun bulunduğu tesisimizde çeşitli su sporu aktiviteleriyle eğlenmenin tadını çıkarın.
 • Türk Hamamı
  Asırlardır kültürümüzde var olan Türk hamamını gelin bir de Merada Termal Tatil Köyü & Sağlık Merkezinde doğal termal su ile keşfedin.
 • Sauna
  Sağlıklı ve tazelenmiş bir cilt için, sizlere özel tasarlanmış saunamızda harika bir vakit geçirecek ve tüm stresinizi üzerinizden atacaksınız.
 • Çamur Banyosu
  Geçirimsiz yumuşak yağlı bir toprak olan kil ile kendinize sağlık ve güzellik katacaksınız. Kil mucizesiyle organizmanızı güçlendireceksiniz.
 • Masaj Hizmeti
  Merada’da rahatlatıcı ve gevşetici masaj çeşitleriyle sağlığınıza kavuşacak, stresinizi atacak ve adeta yenilendiğinizi hissedeceksiniz.
 • Tuz Odası
  Tuz odasında bulunan mikropartikül halindeki tuzlar, solunum yollarındaki tıkanmaları açar ve solunum yollarını doğal bir yolla temizler.
 • Beach
  Masmavi bir deniz ve yemyeşil doğanın birleştiği bu noktada eğlencenin ve huzurun keyfine Merada ‘da varacaksınız.

MERADA TERMAL İLETİŞİM:

Adres: Hayıtlı Koyu Mevkii Bademli Mah. 44 sok. No: 111/2 Dikili/İZMİR
Telefon: +90 232 671 00 77
Mail: info@dikilimerada.com
Web Sitesi

BENZER OTELLERİ İNCELE

 

HAYITLI KOYU

Hayıtlı Koyu, Ege’nin jeotermal açısından en zengin bölgesi olan bir mevkiidedir. Dikili’ye 13 km. İzmir merkeze 120 km., Çandarlı merkeze 18 km., Bergama’ya 29 km.’dir. Deniz yolu olarak İzmir’e 66 mil, İstanbul’a 288 mil, Midilli’ye 16 mil mesafededir. Aynı zamanda koyumuzdaki termal su, litrede 3 gram üzerinde mineral içermektedir. Asırlık zeytin ağaçlarının sarmaladığı yamaçların gölgesinde Hayıtlı kaplıcalarının şifalı suları sizlere sağlık sunmaktadır.