what are the benefits of buying timeshare holidays

Devre tatile sahipseniz ve potansiyelini en yüksek düzeye çıkarmak istiyorsanız, bize katılarak tatil dünyası fırsatlarından faydalanabilirsiniz!

what are the benefits of buying timeshare holidays

RCI, dünyanın en büyük devre tatil Değişim Tatili sağlayıcısıdır. James Villa Holidays, Cottages.com, Landal GreenParks ve gemi seyahati ortaklarımız dahil olmak üzere grup şirketlerimiz tarafından sunulan markalarda seçili konaklama birimlerine erişim imkanının yanı sıra 100’den fazla ülkede yaklaşık 4.500 bağlı tesis ile, konu tatil yerleri ve deneyim olduğunda başka hiçbir yerde bulamayacağınız kadar çeşitliliğe erişebilirsiniz.

what are the benefits of buying timeshare holidays

Bir devre tatiliniz varsa ve tatil seçenekleri ve üye avantajları açısından daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, RCI katıldığınızda 100’den fazla ülkede yaklaşık 4.500 bağlı tesise erişim sağlayabilirsiniz. Devre tatil haftanızı Değişim Tatili konaklama ağına eklediğinizde dünyanın dört bir yanında bir veya daha fazla tatil alabilirsiniz ve üstelik hepsi için haftalık olarak mülk başına aynı değişim ücretini ödersiniz.

Belirlediğiniz üyelik seçeneğine (RCI Weeks veya RCI Points) ve ünitenizin ve haftanızın büyüklüğüne, konumuna ve gördüğü talebe bağlı olarak devre tatilinize bir RCI değişim gücü veya puan değeri tahsis edilir. Yalnızca aynı değerdeki veya daha ucuz bir tatil için rezervasyon yapar ve değişim ücretinizi ödersiniz. Ailenizle birlikte gerçekten özel bir tatil yapmak istiyorsanız veya değişim gücünüzün ya da puan değerinizin üzerindeki bir tesiste tatil yapmak istiyorsanız, RCI ile hayallerinizi süsleyen tatile çıkmak için kullanım yılları farklı olan haftalarınızı birleştirebilir veya yıllık olarak tahsis edilen puanlarınızı saklayabilir ve ödünç alabilirsiniz.

İstediğiniz zaman ‘düşük değerli değişimler’ de yapabilirsiniz; yani daha fazla tatil almak için değeri yüksek olan sahip olduğunuz haftanızı, daha düşük değerli iki veya üç hafta ile değiştirebilirsiniz.

what are the benefits of buying timeshare holidays

Bir RCI üyesi olarak Değişim Tatili ağına erişimin yanı sıra nakit tatillerde harika indirimlerden yararlanırsınız. RCI Son Dakika Tatilleri ve Ekstra Tatiller sayesinde haftalarınızı veya puanlarınızı kullanmadan daha fazla fırsata erişebilirsiniz. Ayrıca son dakika rezervasyonlarında puan değeri indirimleri ve indirimli değişim fırsatları sunarak sahip olabileceğiniz arta kalan kredileri veya puanları kullanma imkanı sağlıyoruz; böylece hiçbiri boşa gitmez!

Bir RCI üyesi olarak pek çok ek avantajdan faydalanabilirsiniz, örneğin:

Tesis Fırsatları –Her Şey Dahil paketler, yiyecek ve içecekler, turlar, etkinlik biletleri ve spa terapilerinde tesis içi indirimlerde tasarruf fırsatları.

Fırsatlarım – RCI’a katıldığında her üyenin bir online hesabı olur. ‘Fırsatlarım’, Ekstra Tatil indirimleri, değişim gücü indirimleri ve değişim ücreti indirimleri dahil olmak üzere RCI ürünlerinde ve tatillerinde yalnızca online olarak faydalanılabilecek indirimlerdir.

Gemi Seyahati Değişim Tatilleri –Dünyanın dört bir yanındaki Gemi Seyahati Değişim Tatili seçeneklerinden birini seçmek için ilgili değişim ücretinin yanı sıra Haftalarınızı veya Puanlarınızı kullanın.

Tatil Koruması –Seyahate çıkmadan önce iptal etmek zorunda kalırsanız, puanlarınızı veya değişim gücünüzü koruyabilir ve tekrar kullanmak üzere RCI hesabınıza iade edilmesini sağlayabilirsiniz.

RCI Travel – Değişim Tatili rezervasyonunuza uygun uçuşları arama zahmetinden kurtulun ve bırakın RCI Travel sizin yerinize uçuşları düzenleme, araç kiralama, havaalanına park etme ve daha birçok sorunu halletsin!

RCI Platinum – En yüksek düzeyli üyeliğimiz sayesinde yaşam tarzı avantajları, indirimler, üye ödülleri, valiz takibi ve havalimanı salonlarına erişim gibi minimum TL 1776 değerindeki avantajlardan faydalanabilirsiniz.

RCI’A KATILIN