Heramis Termal Tatil Köyü ☀

Heramis Termal Tatil Köyü

Konuklarına kaplıca banyosu ve sauna sunan Heramis Termal Tatil Köyü, Ege Bölgesi’ndeki Altınoluk’ta bulunan Ayvalık’tan 31 km uzaklıkta yer almaktadır.

Plaj

Fener Mah Manastir Cayi Kenarı, Altınoluk Edremit, 10870 Altınoluk,

DEVREMÜLK İLANLARI

SAHİBİNDEN Altınolukta satılık devremülk

İLETİŞİM: GÜLSÜM ASLAN - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 36.000 TL

2+1 (24 Mayıs-7 Haziran) Sahibinden Devre Mülk

İLETİŞİM: MUHAMMED ALİ TEZCAN - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 42.500 TL 39.500 TL

ODALAR

Dairelerde yatak odası, salon, mutfak, banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Beyaz eşya, mobilya ve mutfak gereçleri mevcuttur.

Heramis Tatil Köyü

Kazdağları’nın bol oksijeni ve Altınoluk’un muhteşem mavisinin buluştuğu bir coğrafyada konumlanan Heramis Tatil Köyü bir termal devremülk projesidir. Aydın Şirketler Grubu ve Çetinkayalar İnşaat’ın ortak kuruluşudur. 700 dairesi bulunan tesiste 50 m2(1+1) ve 70 m2(2+1) olmak üzere 2 tür daire bulunmaktadır. Dairelerde yatak odası, salon, mutfak, banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Beyaz eşya, mobilya ve mutfak gereçleri mevcuttur.

Denizi, dağ havasını ve termal keyfini aynı noktada sunuyor olması ile fark yaratmaktadır. Denize sıfır konumda bulunan tesisin 350 metre sahili bulunmaktadır. Tesiste dalgıçlık kursu, yüzme kursu, plaj voleybolu, muz, parasailing, ringa gibi aktivite imkanları sunulmaktadır.

Heramis Tatil Köyü’nde açık/kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, aquapark, özel plaj, basketbol, voleybol ve futbol sahaları, tenis kortu ve spor salonu bulunmaktadır. Termal tesis bünyesinde ise termal havuz, hamam, saunalar, buhar odaları, masaj odaları, soyunma odaları, kafeterya ve vitamin bar vardır. 24 saat güvenlik hizmeti verilmektedir.

İletişim

You may also like...

WhatsApp İletişim