Heramis Termal Tatil Köyü ☀

Heramis Termal Tatil Köyü

Konuklarına kaplıca banyosu ve sauna sunan Heramis Termal Tatil Köyü, Ege Bölgesi’ndeki Altınoluk’ta bulunan Ayvalık’tan 31 km uzaklıkta yer almaktadır.

Plaj

Fener Mah Manastir Cayi Kenarı, Altınoluk Edremit, 10870 Altınoluk,

DEVREMÜLK İLANLARI

HERAMİS TERMAL TATİL KÖYÜNDE SATILIK DEVREMÜLK

İLETİŞİM: EMRE ÖZMEN - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 45.000 TL

Heramis Termal Tatil Köyü 15 günlük Miras Bırakılabilir.

İLETİŞİM: ÜMİT TEKİN - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 16.300 TL

HERAMİS TERMALDE SAHİBİNDEN SATILIK DEVREMÜLK

İLETİŞİM: ERDİNÇ ERDEM EZGÜN - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 42.000 TL 38.000 TL

ODALAR

Dairelerde yatak odası, salon, mutfak, banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Beyaz eşya, mobilya ve mutfak gereçleri mevcuttur.

Heramis Tatil Köyü

Kazdağları’nın bol oksijeni ve Altınoluk’un muhteşem mavisinin buluştuğu bir coğrafyada konumlanan Heramis Tatil Köyü bir termal devremülk projesidir. Aydın Şirketler Grubu ve Çetinkayalar İnşaat’ın ortak kuruluşudur. 700 dairesi bulunan tesiste 50 m2(1+1) ve 70 m2(2+1) olmak üzere 2 tür daire bulunmaktadır. Dairelerde yatak odası, salon, mutfak, banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Beyaz eşya, mobilya ve mutfak gereçleri mevcuttur.

Denizi, dağ havasını ve termal keyfini aynı noktada sunuyor olması ile fark yaratmaktadır. Denize sıfır konumda bulunan tesisin 350 metre sahili bulunmaktadır. Tesiste dalgıçlık kursu, yüzme kursu, plaj voleybolu, muz, parasailing, ringa gibi aktivite imkanları sunulmaktadır.

Heramis Tatil Köyü’nde açık/kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, aquapark, özel plaj, basketbol, voleybol ve futbol sahaları, tenis kortu ve spor salonu bulunmaktadır. Termal tesis bünyesinde ise termal havuz, hamam, saunalar, buhar odaları, masaj odaları, soyunma odaları, kafeterya ve vitamin bar vardır. 24 saat güvenlik hizmeti verilmektedir.

İletişim

  • Heramis Termal Tatil Köyü, Fener Mahallesi, Manastır Çayı Yanı, Altınoluk, 10870 Balıkesir
  • info@heramis.com.tr
  • Tel: 0266 388 48 88
  • Fax: 0266 388 19 10