Selus Termal & Spa Yalova

Selus Termal & Spa Yalova

Tertemiz ve bol oksijenli havasının yanında, Selus Termal Otel Marmaranın en berrak denizine sahiptir. Ayrıca kıyı şeridinde kuruludur. Hotel aynı zamanda dünyanın sayılı kaplıca suyu ile şifa dağıtmaktadır. Selus Termal Satılık devremülk ve Kiralık Devremülk İlanları.

Bu Kategoride Güncel İlan Bulunamadı

Selus Termal Otel ile Gelen Sağlık

Yalova Armutlu ‘da konaklamanız için harika bir tercihtir. Restoran olanağından yararlanıp bir şeyler atıştırabilirsiniz. Ayrıca spayı ziyaret ederek masaj veya vücut bakımı ile kendinizi şımartabilirsiniz. Selus Termal, Bir mekan hayel edin şifa, kaplıca, mavi deniz, yeşil orman ve bol oksijen…Tüm bu hayali Selus’ ta yaşamak için sizleri misafirimiz olmaya davet ediyoruz.

1+0 , 1+1, 2+1 ve 2+1 vip şeklinde misafirlerimizin konforuna hitap edecek şekilde özel olarak dizayn edilmiştir. Odalar; tüm bağımsız bölümlerde büyük boy (100 cm) düz ekran akıllı tv, direct dail telefon, difrizli buzdolabı, elektrikli ocak ve yemek ekipmanlarıyle donatılmıştır. Tüm banyolarımız, küvet (kaplıca sulu), duş ve hamam mevcuttur. Ayrıca saç kurutma makinasının bulunduğu geniş bir alana sahiptır.

Adres: Karşıyaka Mahallesi, Fırat Sk No:9, 77500 Armutlu/Yalova

Selus Termal DevremülkSelus Termal Otel

 

 

 

KONUM VE HARİTA BENZER OTELLERİ İNCELE