Art arda unutulmaz tatillere çıkın

RCI Holidays and Products

Tatil mülkü sahipliği, size her yıl garantili bir tatilden çok daha fazlasını sunar. Değişim Tatili kavramı, tatil mülkü sahiplerine çok düşük bir ücret karşılığında diğer üyelerin dünyanın her yerindeki mülklerine erişim fırsatı sunar.

Ayrıca, tüm uygun mülklere puanlar veya değişim gücü değeri atandığı için kendinizi tek bir tatil sahipliğiyle birden fazla tatilin keyfini çıkarırken bulabilirsiniz.

100’den fazla ülkedeki 4000’den fazla üye mülkten oluşan benzersiz bir tesis kataloğu ile size ömür boyu sürecek esnek tatil seçenekleri sunabiliriz.

Üyelerimiz, ayrıca değişim gücü ve puan açısından tasarruf sağlayarak aynı mükemmel RCI tesislerinde son derece uygun fiyatlarla Ekstra Tatil yapmanın keyfini çıkarabilir. Gerçek anlamda sonsuz tatil fırsatına sahip olmanız için yıl boyunca düzenli olarak sunduğumuz Ekstra Tatil indirimleri ve Son Dakika Tatili indirimlerinin yanı sıra meşhur “Bir tatil satın aldığınızda, ikincisi bedava” başlıklı anlık indirimlerimizi uyguluyoruz!

Bir RCI Üyesi olarak, dünyanın en büyük konaklama şirketlerinden biri olan ana şirketimiz Wyndham Worldwide’da indirimlerimizden faydalanabilirsiniz. Böylece tüm dünyadaki James Villas, Landal GreenParks ve Wyndham Otelleri gibi önde gelen konaklama markalarında tasarruflu indirimler elde edebilirsiniz.

Ayrıca, Değişim Tatili seçeneklerinizin tümünü herhangi bir nedenle kullanamazsanız Misafir Sertifikalarımız Değişim Tatilinizi arkadaşlarınıza veya ailenize aktarabilmenizi sağlar; böylece onlar da RCI’nın harika avantajlarından faydalanabilir.

Yıllık bir ücret karşılığında iki temel üyelik seçeneği sunuyoruz:

RCI Weeks

Tüm dünyada tatil yapma ve düşük bir ücret karşılığında kaliteli konaklama fırsatı sunan bir tatil deneyimi arıyorsanız size sahip olduğunuz haftaları Değişim Tatili havuzumuza yatırıp, karşılığında bir başka üyenin sahip olduğu haftayı rezerve etme seçeneğini sunuyoruz.

Sahip olduğunuz haftayı yatırdığınızda, bu haftaya bir değişim gücü değeri atanır. “Sahip Olduğunuz” haftanın başlangıç tarihinden sonraki iki yıllık dönem içinde ve “Sahip Olduğunuz” haftanın başlangıç tarihinden önceki 12 aylık dönem içinde istediğiniz kadar Değişim Tatili rezervasyonu yapabilirsiniz, bu da kendi değişim gücünüzün toplam değerine eklenir.

Üyelerimizin bazıları her yıl yalnızca tek bir Değişim Tatili yaparken, diğerleri birden fazla Değişim rezerve ederek sık sık düzenli değişim gücü indirimi promosyonlarımızdan faydalanır.

Değişim Tatillerinizi rezerve ettikten sonra değişim gücünüzün kaldığını görürseniz ancak bu miktar bir başka seyahat rezervasyonu yapmanız için yeterli değilse 12 aylık bir dönem içindeki farklı rezervasyonlarınızdan kalan değişim gücünüzü, bir başka tatilde kullanmak üzere Yatırılan Hafta Kredisi biriktirmek için birleştirebilirsiniz.

Son anda beklenmedik bir nedenle Değişim Tatilinize çıkamayacak olursanız size değişim gücünüzü gelecekteki seyahatlerinizde kullanmak üzere koruma şansı da sunabiliriz.

RCI Points

RCI Points ailemize katılmak size, tatil sahipliğinizi tüm dünyadaki diğer RCI tesislerinde bulunan tatillerle değiştirmenin gerçek anlamda esnek bir yolunu sunar. Çeşitli etmenlere bağlı olarak tatil sahipliğinize bir puan değeri atanır:

 

• Tesisinizdeki arz ve talep (tesisinizin ne kadar gözde olduğu);

• Tesisinizin yeri ve kalitesi;

• Sahip olduğunuz mülkün tipi ve büyüklüğü;

• Yılın hangi döneminde tesise sahip olduğunuz;

• Tesisinizde konaklamış olan üyelerin RCI Yorum Kartı geri bildirimleri.

Ek puanlar kiralayabilir, puanlarınızın süresini uzatabilir, bir sonraki “Kullanım Yılınıza” devretmek üzere puan ödünç alabilir veya saklayabilir, hatta daha fazla Değişim Tatili yapmak amacıyla kendinize daha fazla puan vermek için bir sonraki “Kullanım Yılınızdan” ödünç puan alabilirsiniz.

 

Tüm bunlar size istediğiniz gibi tatile gitme konusunda yeterli esneklik sağlamazsa RCI Points üyelerinin büyük avantajlarından biri olan Points Partner ürününden yararlanabilirsiniz: Puanlarınızı Avrupa şehirlerinde kısa tatiller (uçuş ve otel dahil), araç kiralama, otel odaları (havaalanı otelleri dahil), giriş biletleri ve daha fazlası için de değiştirebilirsiniz.

Points üyelerimiz ABD’deki tesislerimizde kısa tatillerin ve gecelik konaklamaların da tadını çıkarabilir.

 

Son anda beklenmedik bir nedenle Değişim Tatilinize çıkamayacak olursanız size puanlarınızı gelecekteki seyahatlerinizde kullanmak üzere koruma şansı da sunabiliriz.

 

RCI Platinum

İki farklı üyelik seçeneğimiz size RCI Platinum üyeliğine yükseltme yaparak, bu miktarın çok küçük bir bölümü karşılığında bir dizi RCI ürünü önceliğine ve yaşam tarzı avantajına erişim fırsatı da sağlar!

 

Bir RCI Platinum üyesi olarak, büyük ilgi gören varış noktalarında erişim önceliğinden, ücretsiz ünite yükseltme fırsatlarından ve çok daha fazlasından faydalanabilirsiniz. Seçili RCI işlemlerini yaptığınızda Ekstra Tatiller ve RCI Misafir Sertifikaları gibi Platinum Ödülleri kazanabilirsiniz. RCI Platinum Ödülleri RCI hesabınıza kaydedilir ve bizimle gelecekte yapacağınız işlemlerde kullanılabilir.

Türkiye’de bulunan Rci üyesi Oteller için Tıklayınız.