Hattuşa Vacation Thermal Club ANKARA

Hattuşa Vacation Thermal Club ANKARA İLAN SAYFASI İÇİN

HATTUŞA THERMAL ANKARA

Mucizeler Diyarı…

Hattuşa Vacation Thermal Club Ankara size sağladığı imkanlar ile; hayatınızı hafifletir, ruhunuzu tazeler, Her detayın sizin için şekillendiği Hattuşa Vacation Thermal Club Ankara’ya, bekleriz.

Rahatsızlıklarınıza veda ederken, rahat etmeniz için her detayın düşünüldüğü bir yerde kendinizi güvende hissetmenin tadını çıkarın.

ODA BİLGİLERİ

Mini bar, kettle su ısıtıcı, plazma tv ve uydu yayını, split klima, saç kurutma makinesi, terlik ve bornoz bulunmaktadır

FİZİK TEDAVİ MERKEZİ

Bilinçli Tedavi Sıfır Risk

 

Fizik tedavi; ısı, ışık ve su egzersizleri, elektrik akımı, mekanik uyarımlar, egzersizler gibi fiziksel yöntemlerle yapılan tedavileri kapsar. Vücuda derinlemesine nüfuz eden cihazlarla hastalık tedavi edilir. Bilinçli bir şekilde uygulandığı takdirde, yan etkisi ve vücuda zarar verme riski yoktur.

SPA WELLNESS

Fizik Tedavi Merkezi

Açık ve Kapalı Termal Havuzlar

Buhar Odası

Oksijen Odası

Tuz Odası

Kar Çeşmesi

Çamur Odası

Aroma Terapi Odası

Sauna

Fitness Center

Türk Hamamı

Mnizos Restaurant

Hitit Cafe

Lobby Bar

Market

Vip Toplantı Salonu (30 Kişilik)

Hattuşa Toplantı Salonu (150 Kişilik)

AROMATERAPİ

Aromaterapi, bitkisel öz yağların kimyasal yapısı ve enerjilerinden faydalanan ve masaj, teneffüs (buğu), kompres, banyo ve diğer yollarla uygulanmasını içeren, sağlık ve güzelliği destekleyen doğal bir terapidir. Uzman uygulamalarla Aromaterapi gerek fizyolojik sorunların gerekse stres kaynaklı duygusal problemlerin çözümü için destek sağlar. Aromaterapi beden ve aklın bir bütün olarak değerlendirildiği bütünlükçü -holistik- bir yaklaşımdır. Günümüzde özellikle destekleyici terapi yöntemleri arasında Aromaterapi’nin önemli bir yeri olduğu kabul görmektedir. Koruyucu sağlığın genelde hastalıklardan korunmak için bedeni güçlendirmeye dayandığı bilinmektedir. Hattusa Vacation Thermal Club Ankara Sağlık Merkezi sizin için tasarlanmış terapi küvetlerinde uzman kadrosu ile Hattuşa rahatlığınız ve güzelliğiniz için çalışmaktadır…

SPA WELLNESS

TÜRK HAMAMI

 

Geçmişten günümüze kadar ününden hiç bir şey kaybetmeyen, hatta yaşamımızın geleneksel bir öğesi olarak kabul gören Türk Hamamları otelimizdeki konsepti ile tatilinizin vazgeçilmez parçası olacaktır.

 

SAUNA

 

Modern çağın rahatlama odası olarak kullanılan sauna ,özel ahşap malzemeleri, yağ ve kalori yakma özellliği, metabolizmayı hızlandırıcı etkisi ve özel solüsyonu sayesinde kullanıcılarının rahatlamasına ve toksinlerden kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Hitit Ayaş Sağlık Merkezi ayrıcalığı ile siz de tedavinize destek olabilirsiniz.

VÜCUT BAKIMI

 

En değerli giyisimiz olan cildimiz de zamana yenik düşmektedir. Hattuşa Vacation Thermal Club Ankara Sağlık Merkezi bünyesinde bulunan SPA merkezimiz; zamanın izlerini bedeninizden ve ruhunuzdan silmek, tedavilerinizi desteklemek için uzman kadrosu ile sizleri bekliyor…

BUHAR ODASI

 

Buhar Odası

 
 

ÇAMUR ODASI

 

Çamur Odası

 
 

MASAJ UYGULAMALARI

 

Çağımızın hastalığı haline gelen stresten kurtulmak için yeni tedavi yöntemleri aranmaktadır. Şimdi Hattuşa Vacation Thermal Club Ankara Spa Merkezindeki uzman kadrosu eşliğinde, masajın rahatlatıcı ve tedavi edici özelliğinden faydalanabilirsiniz.

 

CİLT BAKIMI

 

Hattuşa Vacation Thermal Club Ankara Sağlık Merkezi sadece beden sağlığınız için değil cilt sağlınız içinde uzman kadrosu ile sizlere hizmet sunmaktadır. Temel cilt bakımından, özel masajlara, akneli cilt bakımlarından, kuru cilt bakımlarına, altın maskelerine kadar cildinizin ihtiyacı olan her şeyi size sunmaya hazır.

SPA WELLNESS

BAY – BAYAN KUAFÖR

 

Tesisimiz bünyesinde bulunan Bay&Bayan kuaförünüz uzman kadrosu ile siz değerli misafirlerimiz için hizmet vermektedir.

 

SPA VİTAMİN BAR

 

Hitit Ayaş Sağlık Merkez’inde bulunan vitamin bar Spa üyelerimize doğal meyve ve sebze sularının yanı sıra bitkisel çaylarla Spa sonrası tedavinizi destekliyor.

 

JAKUZİ

 

Jakuzi ve hidromasaj günümüzün yükselen trendi olan banyo türüdür. Jakuzi bedeni rahatlatmasının yanı sıra destekleyici tedavi yöntemi olarak da kullanılmaktadır.. Kişiye özel jakuzi odalarımızda sizler de kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

TANITIM VİDEOSUNU İZLEYİN

TERMAL HAVUZ Siz de 4 mevsim, 365 gün, sağlık merkezi konseptiyle, tatil tadında havuz keyfi yaşamak ister misiniz? Açık ve kapalı havuzlarımızda her an dünyaca ünlü mineralli sularımız ile sağlığınıza sağlık katacaksınız.

ŞİMDİ DE DEVREMÜLK İLANLARINIDA İNCELEYİN

WhatsApp İletişim