akra barut hotel

Akra Hotel Antalya

Akra Hotel, Lara bölgesinde konumlanmış olup en son 2014 yılında yenilenmiştir. Tesis, yarım pansiyon konseptiyle hizmet vermektedir ve denize sıfır konumuyla öne çıkmaktadır. Otelin kendi iskelesi bulunmaktadır.

Bu Kategoride Güncel İlan Bulunamadı

Akra Hotel Hakkında

Tesiste ala carte restaurant, açık restaurant ve kapalı restaurant gibi seçeneklerle yemek keyfi yaşayabilirsiniz. 3 adet açık yüzme havuzu, özel tenis alanları ve kendi sağlık kulübü Akra Health Club ile tatilinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Masaj hizmetleri ile rahatlayabilir, doktor, güzellik salonu, kuaför, market ve araç kiralama gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Otel Antalya Havaalanı’na 15 km, Antalya şehir merkezine ise 13 km uzaklıktadır.

Ek Notlar:

  • Akra Health Club, 5500 m2’lik bir alana yayılmış olup The LifeCo sağlık konsepti ve kaliteli spor olanaklarıyla hizmet vermektedir.
  • Corner Deluxe Deniz Manzara ve Suite konaklamaları yapan misafirler, Urban Chic Lounge’dan ücretsiz olarak faydalanabilirler.
  • Urban Chic Lounge’da kahvaltı, öğle atıştırmalıkları ve akşam atıştırmalıkları gibi özel ayrıcalıklar sunulmaktadır. Ayrıca, gün boyu yiyecek, içecek ve eğlence seçenekleri mevcuttur.
  • Urban Social Lounge’da çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir, piyano dinletisi, arp-viyolonsel dinletisi, akustik caz trip dinletisi ve çay saati gibi.

Tesis, gerektiğinde doluluk durumuna göre konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulama hakkına sahiptir.

Devremülk İlanları Sayfasına Dön.