Arya Termal Otel

Çınar Termal Otel

Çınar Termal Otel 105.000 metrekare üzerinde kurulu Afyonkarahisar’ın en büyük termal tesisinde; yeşillikler, heykeller, yapay şelaleler, çizgi film karaktelerinin heykelleri, bahçeler, yürüyüş alanları, yarı olimpik termal yüzme havuzu, çocuk havuzu, spa merkezi, güzellik salonu, toplantı salonu, yürüyüş parkuru, masaj odaları, tuz odası, buhar odası, dinlenme odaları sizlerin ve çocuklarınızın bu ortamın tadını doya doya çıkarmanıza destek oluyor.

Bu kategoride güncel ilan bulunamadı.

Daha fazla bilgi için iletişim bölümünden irtibata geçebilir veya satılık devremülkünüz varsa "İlan Ver" bölümünden yeni bir ilan oluşturabilirsiniz.

Çınar Termal Hakkında (Arya termal)

105.000 metrekare üzerinde kurulmakta olan hayalleri süsleyen, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük, en gözde, termal tatil köyü olan Arya Termal Otel 2 Etaptan oluşan 16 blok ve 33700 devre (dönem) den oluşmaktadır.

Frigya Medeniyeti’nin beşiğinde asırlardan beri insanlığa şifa olan Gazlıgöl’ün sağlık ve güzellik kaynağı suyunun hazzına ulaşırken, Türk misafir perverliğinin yanı sıra mutlu ve huzurlu tatilin zevkini tadacaksınız. Çınar Termal Otel 105.000 metrekare üzerinde kurulu Afyonkarahisar‘ın en büyük termal tesisinde; yeşillikler, heykeller, yapay şelaleler, çizgi film karaktelerinin heykelleri, bahçeler, yürüyüş alanları, yarı olimpik termal yüzme havuzu, çocuk havuzu, spa merkezi, güzellik salonu, toplantı salonu, yürüyüş parkuru, masaj odaları, tuz odası, buhar odası, dinlenme odaları sizlerin ve çocuklarınızın bu ortamın tadını doya doya çıkarmanıza destek oluyor.

Tesis açıklaması

Çınar Termal Otel güneş alan ferah ve şık dizayn edilmiş 260 odası ile hizmet vermektedir. Odalar 85 m² genişliğinde 1+1 oda şeklindedir. Odaların içerisinde; 7/24 termal su kullanımı, gömme havuz ve hamam kurnası bulunmaktadır. Tüm odalarda TV, telefon, güvenlik kasası, klima, saç kurutma makinesi, terlik, havlu, banyo buklet malzemeleri, mutfak ünitesi yer alır. Ayrıca bahçe manzarası’da bulunmaktadır.

Termal Otel Misafirlerine Alkolsüz Herşey Dahil Olarak Hizmet Vermektedir.

Tesiste Bay ve Bayan ayrı olarak hizmet veren Termal Havuzlarımız, Kaynağından 70 Derece olarak gelen Şifalı Sularımızla beslenmektedir.

Tesisimiz misafirlerine ücretsiz olarak otopark hizmeti vermektedir. Tesisimizi ziyaretiniz sırasında araçlarınızı güvenle park edebilirsiniz.

Zafer Havalimanı’ndan Afyonkarahisar şehir merkezine her seferde servis bulunmaktadır. Şehir içi dolmuşlarla Gazlıgöl Çınar Termal Otel’e rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Tesis lokasyon bilgileri

Tesis, Afyon Gazlıgöl’de konumlanmaktadır.
Eski çınar termal, Arya Termal Olarak hizmek vermektedir. Bu Sayfa yakın zamanda silinecektir.

Arya Termal İletişim Bilgileri

  • Eskişehir Yolu 20. Kilometre, 03200 Afyonkarahisar
  • Web sitesi

Otelz Rezervasyon

Ana sayfa için tıklayınız