Tuna Termal Otel

Tuna Termal Otel

Afyon Gazlıgöl mevkiinde bulunan Tuna Termal Otel, Afyon merkeze 25 km, Gazlıgöl merkeze ise 2 km mesafede konumlandırılmıştır. 6 blok, 48 daire, 288 odadan oluşan bu tesiste Hamam, Sauna, Buhar Odası, Tuz Odası, Kar Çeşmesi, Çamur Banyosu gibi imkanlardan yararlanabilir, Gazlıgöl ‘ün nadir bulunan termal suyundan faydalanabilirsiniz.

Tuna Termal Otel Gazlıgöl

Afyon Gazlıgöl mevkiinde misafirlerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Tesiste bulunan restoran ve cafelerde birçok lezzet alternatifi misafirlerin beğenisine sunulmaktadır. Tuna Termal Tatil Köyü SPA merkezinde; Türk hamamı, jakuzi, buhar odası, sauna, çamur banyosu ve masaj imkanları ile rahatlayabilirsiniz. Ayrıca açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Her dairemizde; yemek yapabilmek üzere gerekli olan bütün araç ve gereçlerin bulunduğu salona açık bir mutfak, televizyonuna kadar bir evi ev yapacak bütün mobilyası ve mefruşatıyla rahat bir salon ve bir yatak odası ve Türk hamamı şeklinde dizayn edilmiş 2,5 tonluk termal havuzu da barındıran bir banyo bulunmaktadır.

Sosyal tesisimizde ise; bayan ve erkek ayrı düşünülen; açık-kapalı havuz, Türk Hamamları, SPA merkezi, fitness center, sinema salonu, bowling salonu, restaurant, market ve alışveriş mağazaları bulunmaktadır. Ayrıca bölgenin termal suyunun; solunum sistemi, cilt, kalp ve dolaşım sistemi, böbrek ve idrar yolları, kadın hastalıkları, nörolojik rahatsızlıklar ve metabolizma rahatsızlıklarında etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Otel Özellikleri

Havuz Olanakları:
Açık yüzme havuzu, kapalı havuz, 2 adet kapalı termal havuz ve çocuk havuzu bulunmaktadır.

Aktiviteler:
Tuna termal tatil köyü SPA merkezinde; Türk hamamı, jakuzi, buhar odası, sauna, çamur banyosu bulunmaktadır. Ayrıca masaj imkanları ile rahatlayabilirsiniz. Aynı zamanda Açık yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzuda mevcuttur. 2 adet kapalı termal havuz ve çocuk havuzuda bulunmaktadır.

Çocuk / Bebek:

  • Çocuk Havuzu
  • Oda Özellikleri

Yakın Merkezler
Afyon Şehir merkezine 21 km. mesafededir.
Zafer Havaalanı’na 51 km. mesafededir.

Konum Bilgisi
Esentepe, Akkuş Cad. Gül Sk. No:11 03370 Afyonkarahisar
Telefon: 0 272 772 09 90
web sitesi

BENZER OTELLERİ İNCELE