RCI

RCI Points üyeliğiniz sayesinde, yaklaşık 100 ülkede yer alan 4000’den fazla dikkatle seçilmiş bağlı tesisi keşfetme özgürlüğüne sahip olursunuz.

RCI Points programı, RCI üyelerinin kendi tesislerindeki tatil sürelerini dünyanın dört bir yanındaki diğer tesislerle değiştirmeleri için esnek bir yöntem sağlar. Sahip olduğunuz tatile belirli faktörlere bağlı olarak bir puan değeri atanır, bu faktörlerden bazıları şunlardır:

  • Tesisinizden yapılan arz

  • Tesisinize olan talep

  • Tesisinizin konumu

  • Tesisinizin kalitesi

  • Sahip olduğunuz konaklama ünitesinin türü

  • Sahip olduğunuz tatilin yılın hangi döneminde olduğu

  • Tesisinizde konaklayan üyelerin doldurdukları Yorum Kartlarından alınan geri bildirimler

Bu Puan değeri, sizin için ayrılan ve her Kullanım Yılında belirli bir tatil süresi için değişim yapmanızı sağlayan puan sayısıdır.

RCI Points üyeliği, geleneksel haftaya karşılık hafta değişimlerinden çok daha fazlasını sunar

Esneklik – Müsaitlik durumuna ve sahip olduğunuz Puan sayısına bağlı olarak, nereye ve ne zaman seyahat edeceğinize ve istediğiniz konaklama ünitesinin büyüklüğüne siz karar verirsiniz.

Kısa Tatiller -Tam haftadan oluşan değişimler yapmanın yanı sıra, tek gecelik bile olsa müsait kısa tatiller için tesise giriş tarihinizin on ay öncesinden rezervasyon yapabilirsiniz. Bu türdeki tatiller genellikle ABD’de bulunan tesislerde sunulmaktadır. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kurun.

Puan Saklama ve Ödünç Alma – Tatilinizi istediğiniz şekilde kullanın; isterseniz gelecek Kullanım Yılı için Puanlarınızı saklayabilir, hatta gelecek Kullanım Yılından Ödünç Puan bile alabilirsiniz.

Diğer Değişim Seçenekleri: Bir RCI Points üyesi olarak, RCI Points Ortak Programı yoluyla Puanlarınızı seyahat ürünleriyle değiştirme esnekliğine de sahipsiniz. Puanlarınızı otel konaklamaları, araç kiralama, etkinlik biletleri ve daha değişik ürünlerle değiştirebilirsiniz.