Hera Termal

Hera Termal Devremülk Turizm

Hisarköy Kaplıcaları ile ünlü Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde yer alan Hera Termal, Tedavi Merkezi olarak öne çıkmaktadır.
Hera Termal misafirlerine sağlıklı ve keyifli bir tatil imkanı sunuyor.
Termal Otelin öne çıkan özellikleri: Aqua park, Kapalı ve Açık Havuzlar, Buhar Odası, Sauna ve Hamam.

Hera Termal Satılık ve Kiralık Devremülk İlanları.

Hera Termal

İLETİŞİM: Saadet Arzu Gözen - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 17.000 TL 15.000 TL

TEDAVİ MERKEZİ OLARAK ÖNE ÇIKAN HERA TERMAL

BALIKESİR MERKEZE 35 KM UZAKLIKTA BULUNAN BİGADİÇ’TE 57 DÖNÜM ARAZİ ÜZERİNE KURULU TERMAL 14 BLOK VE 464 APART DAİREDEN OLUŞMAKTADIR.

 • SAĞLIK ODASI,
 • SPOR KOMPLEKSİ,
 • TENİS KORTU,
 • BASKETBOL VE FUTBOL SAHASI,
 • BİLARDO ODASI,
 • ÇOCUK OYUN SALONU,
 • ALIŞVERİŞ MERKEZİ,
 • BERBER,
 • İÇ GİYİM,
 • HEDİYELİK EŞYA,
 • RESTAURANT VE CAFE HİZMETLERİ İLE TESİSTEN ÇIKMADAN TÜM İHTİYAÇLARINIZIN KARŞILAYABİLİRSİNİZ.

BİGADİÇ’TE YER ALAN TESİSİMİZDE 1 ADET’İ AQUAPARK OLMAK ÜZERE 2 ADET EĞLENCE HAVUZU, BAY VE BAYAN AYRI TOPLAMDA 8 ADET TERMAL HAVUZ, 4 ADET TERMAL JAKUZİ HAVUZU, 4 ADET SAUNA, 4 ADET TÜRK HAMAMI, 4 ADET BUHAR ODASI BULUNMAKTADIR.

AYRICA TESİSİMİZDE ÖZEL AİLE BANYOLARI, KİŞİYE ÖZEL HAVUZ, KİŞİYE ÖZEL HAMAM VE MASAJ, CİLT BAKIMI VE SPA HİZMETİ VEREN ÖZEL BÖLÜMLERİMİZ MEVCUTTUR

HERA TERMAL TESİSLERİNDE KULLANILAN TERMAL SU, HİSARKÖY’DE AÇILAN SONDAJ KUYULARINDAN TAŞIMALI SİSTEM İLE SAĞLANMAKTADIR. DOĞAL SICAKLIĞI 93°C VE TOPLAM MİNERİLAZASYONU 2299.29 MG/LT OLAN SU, DÜNYANIN EN UZUN 3. İSALE HATTI İLE TESİSİMİZE ULAŞMAKTADIR.

KALİTESİNİN BELİRLENMESİ İÇİN, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIBBİ EKOLOJİ VE HİDROKLİMATOLOJİ ANA BİLİM DALI BALNEOLOJİ LABORATUARI’NDAN FİZİKO-KİMYASAL SU ANALİZ RAPORU ALINMIŞTIR. SONUÇ OLARAK SUYUMUZUN YÜKSEK MİNERAL YAPISI VE KALİTESİNE SAHİP OLDUĞU TESCİLLENMİŞTİR.

TERMAL SU, TIPTA ‘TERMOMİNERAL SULAR’ OLARAK İSİMLENDİRİLMEKTEDİR. HERŞEYDEN ÖNCE TERMAL SUYUN KAPLICADA KULLANILABİLMESİ İÇİN O SUYUN YERALTINDAN ÇIKAN DOĞAL TERMAL SU OLMASI GEREKMEKTEDİR. AYRICA SICAKLIĞININ 20 DERECE ÜZERİNDE BULUNMASI, LİTRESİNDE İSE EN AZ 1 GRAM MİNERAL BULUNMASI GEREKMEKTEDİR. UZMANLAR, KRONİK RAHATSIZLIĞI OLAN HASTALARIN YANINDA HERHANGİ BİR SAĞLIK PROBLEMİ OLMAYAN, YANİ HERKESİN HASTALIK DURUMLARINDA TEDAVİYİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN YILDA BİR KEZ KAPLICA KÜRÜ ALMASINI ÖNERMEKTEDİRLER. AYRICA TERMAL OTEL ÖZELLİKLERİ KONU BAŞLIĞINI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

BİGADİÇ HİSARKÖY KAPLICALARI FAYDALARI

İLETİŞİM VE ADRES

HERA TERMAL DEVREMÜLK TESİSLERİ ULAŞIM, BURSA’YA 190 KM, İZMİR’E 190 KM, ANKARA’YA 590 KM, İSTANBUL’A 420 KM, BANDIRMA’YA 135 KMDİR. AYRICA EDREMİT HAVA LİMANI’NA 120 KM MESAFEDE BULUNMAKTADIR. EK OLARAK KARA, DENİZ, HAVA ULAŞIMINA MÜSAİT KONUMDADIR.

Bigadic, Balıkesir, Türkiye
+90 266 626 12 00
İnternet sitesi: http://www.heratermal.com.tr/
Konum Bilgisi
info@heratermal.com.tr

Hera Termal
Genel Görünüm
Hera Termal
Genel Görünüm
Hera Termal
Aquapark