sıkça sorulan sorular

İPEKTATİL VE İLANLAR İLE İLGİLİ GENEL SORULAR

Genel olarak en çok karşılaşılan ve merak edilen ilanlar üzerine soru ve cevaplardan oluşmaktadır. Devremülk ve Devretatil ile ilgili soru bölümü için: Sıkça Sorulan Devremülk Soruları başlığına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Üyelerinin sorularına genel olarak makalemizde kısa kısa yer vermeye çalıştık. Umarız biraz olsun sizlere bilgi sağlayabilmişizdir.

SORU 1

İPEKTATİL DEVREMÜLK SATIYOR MU?

Hayır. İPEKTATİL herhangi bir mülk veya tesisin sahibi değildir. Bu sebeple devremülk alım ve satımı yapmamaktadır. Sizin adınıza herhangi bir devremülkü alıp satmaz Kiraya vermez herhangi bir ücret vb. talep etmez.

Sitemiz üzerinde yer alan ilanların hepsi güncel olup sahibinden ilanlardır. İlanlar ile ilgili bilgi için ilan sahipleri ile irtibata geçebilirsiniz.

SORU 2

NASIL İLAN VEREBİLİRİM?

İpektatil üzerinden devremülk ilanı verebilmek için ilan ver bölümünden ilan formunu doldurup göndermeniz yeterlidir. Hem kolay hem avantajlı hemde güvenlidir. Herhangi bir üyelik gerektirmez.

SORU 3

İLANIM NE ZAMAN YAYINA ALINIR?

İlanınız ödemeniz ardından aynı günün akşamı 19.00 ile 23.59 saatleri arasında yayına alınmaktadır. İlanınız yayına alındığında detaylı bilgi mail adresinize gönderilmektedir.

SORU 4

İLANIMI NASIL DÜZENLERİM?

İlanızın fiyatını veya diğer kısa bilgilerde değişiklik yapmak isterseniz İLETİŞİM bölümünden veya Whatsapp tan bize değişiklik yapılmasını istediğiniz bölümü ve bilgilerini iletebilirsiniz.

DEVREMÜLK
SORU 5

İLANIMA FOTOĞRAF YÜKLEYEMEDİM

ipektatil.com yanlış fotoğraf yükleme sorununun önüne geçebilmek için sadece tesisin genel fotoğraflarını yayınlamaktadır. Sizin belirttiğiniz daire tipinizin fotoğrafları sistemimizde kayıtlı olup ilanınıza orjinal ve resmi tesis fotoğraflarını yüklemektedir. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek sizin göndereceğiniz fotoğraflarıda yayına alabiliriz.

devremülk odaları
SORU 6

VİTRİN FOTOĞRAF DEĞİŞİMİ

İlanınız yayına alınırken sistemin otomatik olarak atayacağı vitrin fotoğrafı ile yayına girmektedir. ilanınız yayına aldıktan sonra vitrin fotoğrafını dilerseniz değiştirebilirsiniz. Bunun için WhatsApp tan veya ipektatil@hotmail.com adresine bir adet vitrin fotoğrafı gönderebilirsiniz.

SORU 7

İLAN ÜCRETİ VE ÖDEME YÖNETİMİ

ipektatil.com Eft/Havale ile çalışmaktadır. Hem güvenilir hemde herkes tarafından kullanılmaktadır. Her hangi bir bilgi istenmediği içinde oldukça güvenlidir.

Banka komisyon ve faizleri bir hayli fazladır. Bu durumda ilan ücretlerinin yükselmesi anlamına gelmektedir. ipektatil.com herhangi bir ticari faaliyet veya kar amacı gütmemektedir. ilanların ücretli olması sitenin devamlılığı için gerekmektedir. Ücretli ilan süreniz bitse bile siz yayından alınmasını talep edene kadar bir süre daha ücretsiz olarak yayınlanmaya devam etmektedir.

SORU 8

İLAN ÜCRETİ İÇİN HANGİ BANKAYI KULLANIYORSUNUZ?

İlan ücretleri için Türkiye Ekonomi Bankası ve Garanti bankası'nı kullanmaktayız. Ayrıca Eft işlemlerinde banka adı şubesi farketmemektedir. iban numarası ile istediğiniz bankadan (internet veya cep şube) işleminizi yapabilirsiniz. Bankamatik'lerden Havale yapmak isterseniz, Hesap no ve şube kodu ile kolayca yapabilirsiniz. Farklı bir banka hesabı isterseniz müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

SORU -

İLANIMI NASIL YENİLERİM?

İlan süreniz bittiyse ilan formunu tekrar doldurup gönderebilirsiniz. Veya iletişim bölümünden WhatsApp tan bize ilanınızı yenilemek istediğinizi bildirmeniz yeterlidir. Yenilenen ilanlar Exclusive ilan kategorisinde de yayına alınmaktadır. Ayrıca ilan ücretleride indirimli olarak uygulanmaktadır. Daha önce ilan verenler için ekonomik olarak ilanlar yayınlanmaya devam etmektedir. 

SORU 9

NEDEN İPEKTATİL.COM A İLAN VERMELİYİM?

İpektatil sadece devremülk ve Otel üzerine çalıştığı için diğer kullanılan internet siteleri, gazeteler ve dergilerden daha faydalıdır. Termal tesis turları ve yurtdışında yürütülen çalışmalar ile müşterilerini kendi sitesine yönlendirmektedir. Aktif katılımlı termal tesis turlarından gelen müşterilerini ipektatil.com'a yönlendirerek her açıdan iki tarafada kazanç ve avantaj sağlamaktadır. Ayrıca Dünyanın en büyük otel rezervasyon sitesi olan Booking.com ile ortak çalışmaktadır. ipektatil.com otel rezervasyonlarında da yurtdışından büyük talep görmektedir. Başta Almanya ve Fransa olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinde hizmet vermekte olan ipektatil size bu açıdan da müşteri faydası sağlıyor.

SORU 10

NEDEN İPEKTATİL.COM DAN DEVREMÜLK ALMALIYIM?

ipektatil.com ilan sürelerindeki faydasıylada müşterilerine daha uzun vadede yatırım imkanı sunuyor. ipektatil.com üzerinden devremülk alırsanız size satış öncesi ve satış sonrasıda destek vermektedir. Türkiyede bulunan Termal tesislerdeki çalışanlarıyla sizlere her konuda yardım ve destek sağlamkatadır. İster alırken ister satarkende ipektatil.com danışmaları sizinle ilgilenir ve sorularınızı yanıtlar. Bu hizmet Türkiye'de sadece ipektatil.com da mevcuttur.

Menu