AYVALIK
Kapri Plajı Ayvalık

KAPRİ PLAJI

Ayvalık Şehir Merkezine yakın konumda bulunan Plajlardan bir taneside Kapri Plajı dır. Çamlık yolu üzerinde bulunan plaj Ayvalık Belediyesi tarafından işletilmektedir. Giriş ücretleri yaz mevsimlerinde değişiklik göstermektedir. Ücretleri diğer işletmelere göre oldukça uygundur. Plaj içerisinde Şezlong ve Şemsiye kiralayabilirsiniz.

kapri plajı
Plaj Giriş Bölümü

Ayvalık Merkeze yakın Plajlar içerisinde en çok tercih edilen Duba Plajı ve Kapri Plajı bulunmaktadır. Kapri Plajı, kum ve çakıl karışımı bir denize sahiptir. Deniz oldukça berrak olup ilerledikçe derinleşebilmektedir. Plaj Sakin bir bölgede bulunmakta olup kafa dinlemek isteyenlerin tercih ettiği bir plajdır. Aileniz veya arkadaşlarınız ile beraber tercih edebilirsiniz.

En çok Tercih edilen Ayvalık Plajları içerisinde yer alan Kapri Plajı Şerhi merkezine 5 dk. mesafede bulunmaktadır. Ayrıca Otobüs ve minibüs ile ulaşım imkanıda bulunmaktadır. Manzarası oldukça güzeldir.

Kapri Plajı’nda duş alma yeri, soyunma kabini, tuvalet ve büfe bulunmaktadır. Küçük bir plajdır. Otoparkıda bulunmkatdır. Ayrıca Plajda gün boyu müzik’de çalmaktadır.

kapri plajı ayvalık
Şezlong Bölümü
kapri plajı nerede
Plaj İçerisinden

KAPRİ PLAJI NEREDE?

Kapri Plajı, Balıkesir ili Ayvalık ilçesinde bulunan bir plaj olup, ilçe merkezine 2 km uzaklıktadır.

Ayvalık ilçe merkezinden, Sarımsaklı istikametine giderken çamlık bölgesinde deniz tarafında konumlanmaktadır. Navigasyon ile kolaylıkla bulabilirsiniz.

Google Maps Konum Bilgisi

KAPRİ PLAJI ‘NA ULAŞIM

Ayvalık ‘tan hareket eden minibüsler ile Karpi Plajı na 5-10 dk. yolculukla ulaşım sağlanmaktadır. Çamlık veya Sarımsaklı yazılı minibüslere binmeniz yeterlidir. Her 30 dakikada bir Çamlık dolmuşu kalkmaktadır. Mevsimine göre zaman farkı değişiklik göstermektedir. Kendi aracınız ile gitmek isterseniz konum bilgisinden faydalanabilirsiniz. Ayvalık merkezden özel araç ile 5 dk, Sarımsaklı merkezden 15 dk. mesefede yer almaktadır. Ayrıca merkezi yerlere yakın konumdadır.

PLAJ OLANAKLARI

Kapri Plajı Yemyeşil Çimler üzerinde kurulan şezlongları, tertemiz kumsalıyla keyifli ve güzel vakit geçirebileceğiniz bir yerdir. Plaj’da ücretli imkanlar bulunmaktadır. Kapri Plajını işleten işletme Ayvalık Belediyesidir. Şezlong, Şemsiye, Büfe, Yiyecek içecek bölümü bulunmaktadır. Araçlar için park alanlarıda mevcuttur. Ayrıca plaj da duş wc imkanlarıda bulunmaktadır.

GEZİ ANA SAYFASI İÇİN;

BİR SONRAKİ KONU

Menu