Özbudak termal

Özbudak Termal Tatil Köyü Afyonkarahisar

Afyonkarahisar’ın kuzeyinde yeralan Özbudak Termal Otel, İhsaniye ilçesi Gazlıgöl de bulunmaktadır. İl merkezine uzaklığı 20 km. dir. Tesis alanımızın tamamı 66000 m2, kapalı bina alanı 4564 m2’dir.

Bu Kategoride Güncel İlan Bulunamadı

Özbudak Termal Tatil Köyü Genel Bilgi

322 oda, 28 villa ve 32 apart daire olmak üzere toplamda 1576 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. 60.000 m² alan üzerine kurulmuş tesisimiz ile misafirlerimize sağlıklı ve huzurlu bir yaşam merkezi sunmaktadır. Tesisimizde bulunan kaplıcalar solunum sistemi, cilt, kas-iskelet sistemi, mide-bağırsak ve idrar yolları hastalıklarına tedavi maksatlı önerilmektedir.

Odalarında; TV, Wi-Fi, termal su, klima, mini mutfak, mutfak araç ve gereçleri, gardırop, yemek takımı, buzdolabı, ocak ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur.

Tesisin SPA merkezinde Türk hamamı, jakuzi, buhar odası, sauna masaj imkanları ile rahatlayabilirsiniz. Ayrıca spa merkezimiz kadınlar ve erkekler olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Yüzme havuzları, termal havuzlar, termal jakuzi, Türk hamamı, sauna, buhar odası, tuz odası ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Kapalı havuz, 2 adet kapalı termal havuz ve çocuk havuzu bulunmaktadır.

Termal suyumuz bulunduğumuz bölgenin en mineralli suyu seçilmiştir. Ayrıca yerin 500-550 m. derinliğinden çıkmakta ve çıkış noktasındaki sıcaklığı 85 ° ‘dir. Kaynak sularımız artezyendir. Arsenik, siyanür gibi insan vücuduna oldukça zararlı toksik ve zehirli maddeleri içermemektedir. Tesisimiz ÇED raporuna sahip olup, tüm belgelerimiz Türkiye Kaplıca Talasso ve Kür Merkezleri Derneği tarafından İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’ne onaylatılmıştır.

Tesis lokasyon bilgileri
Tesis, Afyon İhsaniye Gazlıköy’de konumlanmaktadır. Afyon Şehir Merkezi’ne 21 km., Zafer Havaalanı’na 51 km. mesafededir.

BENZER OTELLERİ İNCELE