AFYON DEVREMÜLK

Afyon Devremülk Tesisleri

Ünü dünyaya yayılan, ülkemizinde önemli Devremülk otel merkezlerinden biri de Afyon ilimizdir. Afyon Termal Otelleri yılın dört mevsimi yerli ve yabancı turistleri ağırlar. Gazlıgöl Kaplıcaları ve şifalı suları yüksek kükürt oranına sahiptir. Cilt, böbrek, solunum yolu, kadın hastalıkları ve romatizma rahatsızlıklarına iyi gelen suları 45-53 derece sıcaklığa sahiptir. Eşsiz yerel lezzetleri deneyimlerken bir taraftan da termal suların iyileştirici özelliğinden faydalanmak istiyorsanız Afyon Devremülk Otellerini inceleyebilirsiniz. Sizler için listelediğimiz Afyon Gazlıgöl Satılık Devremülk ilanlarından dileğiniz tatil köyünü inceleyebilirsiniz.

Gazlıgöl Kaplıcaları

Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirlerine pek çok seçenek sunan Gazlıgöl Kaplıcaları ve Afyon Termal otelleri mineral bakımından zengin termal sulardan faydalanmak isteyen kişiler için oldukça uygun bir seçim olacaktır.

Kaplıca suları; magnezyum, kalsiyum, florür, sodyum, sülfat ve hidrokarbonat içeren zengin mineralli sudur.

ilgi için Termal Su başlığını inceleyebilirsiniz.

Gazlıgöl Kaplıcaları Termal Suyunun Faydaları

Cilt Hastalıkları, Kas iskelet sistemi hastalıkları, Böbrek ve idrar yolu hastalıkları, Mide ve bağırsak hastalıkları, Kadın doğum hastalıkları, Kalp ve dolaşım sistemi hastalıkları, Solunum sistemi hastalıkları, Nörolojik hastalıkları.

Daha detaylı bilgiyi Termal su başlığı altında inceleyebilirsiniz.

Kaplıca veya Termal su öncesinde dikkat edilmesi gerekenler:

• Kaplıca suyuna girmeden önce yemek yememelisiniz.
• Kaplıca tedavisinden önce kese yaptırmalısınız.
• Terleme ile su kaybı olacağı için bol su tüketmelisiniz.
• Termal havuzda yüzmemeli, oturarak veya ayakta durarak beklemelisiniz.
• Kaplıca tedavisi kürü tahminen 15 – 24 banyodur.
• Suda kalma süresi 10 dakika ile başlamalı en fazla 20 dakikaya kadar çıkartılmalıdır.

Not: Kaplıcalarda termal su kullanımı uzman hekim veya doktor eşliğinde tavsiye edilmektedir.

Gazlıgöl Devremülk

Dört mevsim sağlık turizmi sunan gazlıgöl kaplıcaları, Termal devremülk otelleri ile büyük talep görüyor.  Misafirler için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş termal tesislerde ihtiyacınıza uygun herşeyi bulabilmek mümkün. Afyon Devremülk üzerine son yıllarda oldukça yükselen bir değer haline gelmiştir. Özellikle gazlıgöl şifalı suları ile adından çok ça söz ettiriyor. Bizlerde sizler için Afyon bölgesinde bulunan kaplıcaları yani sani Satılık Devremülk ilanlarını oluşturduk. Aileniz ve bütçenize en uygun sahibinden satılılık Afyon Devremülk tesislerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Menu