avta tatil köyü

Avta Tatil Köyü

Avta Tatil Köyü, Bodrum, Turgutreis, Kadıkalesi Mevkiinde, Mandalina bahçeleri,  kumsalı, tertemiz denizi, iskelesi, iki ayrı havuzu, göletleri, tenis ve basketbol alanları, çocuk parkları ve her eve ulaşan iletişim ağıyla bir cennet doğdu. Tesis 100 dönüm alana kurulmuştur. 250 evden oluşan ve devremülk esasına dayalı bir tatil köyüdür.

Avta Tatil Köyü Satılık ve Kiralık Devremülk ilanları.

Bu kategoride güncel ilan bulunamadı.

Daha fazla bilgi için iletişim bölümünden irtibata geçebilir veya satılık devremülkünüz varsa "İlan Ver" bölümünden yeni bir ilan oluşturabilirsiniz.

Avta Tatil Köyü Genel Bilgi

Avta Tatil Köyü, Bodrum, Turgutreis, Kadıkalesi Mevkiinde, avukatlar, yargıçlar, savcılar ve tüm hukukçular için kurulmuştur. Mandalina bahçeleri,  kumsalı, tertemiz denizi, iskelesi, iki ayrı havuzu, göletleri, tenis ve basketbol alanları, çocuk parkları ve her eve ulaşan iletişim ağıyla bir cennet doğdu. AVTA 100 dönüm alana kurulmuştur. Aynı zamanda 250 evden oluşan ve devremülk esasına dayalı bir tatil köyüdür. Burada, yaklaşık 1900 ailenin 15 gün yaz, 15 gün bahar, 10 gün kış döneminde olmak üzere, 40 günlük tatil hakkı vardır. Tatil köyü yaz, kış açıktır. AVTA çevreci bir anlayışla kuruldu. Mekan çok iyi kullanıldı. Burada, binaları değil, rengarenk begonvilleri, ağaçları, çiçekleri görürsünüz. Göletlerinde ördekleri ve süs balıklarıyla, bahçelerinde tavşanları, horozları, tavukları, kazları, tavus kuşları, güvercinleri, koyunları ve keçileriyle, çıkrıklı kuyuları ve tulumbalarıyla doğal bir ortamda tatil yapmanın keyfini yaşarsınız..

Etkinlik ve Olanaklar

Avta tatil köyü ‘nün eşsiz deniz manzaralı restoranında her akşam canlı müzik eşliğinde, akşam yemeğinizin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Dönem içinde zaman zaman 2 saat süre ile yapılan müzik dinletisini (viyolonsel, keman, gitar) günbatımını izlerken dinleyebilirsiniz.

Restaurant: Birçok yemek alternatiflerini tatil köyümüzün restoranlarında uygun fiyatla bulabilirsiniz. Ayrıca hergün sabah açık büfe kahvatlı ile sahil restoranımız hizmetinizdedir.

Hoş Geldiniz Gecesi: Her dönem başında, havuz terasta “tanışma” gecesi düzenlenenmektedir. Tatil köyü yönetimi Kokteyl ekrami etmektedir. Ayrıca canlı müzik imkanıda sunulmaktadır. Aynı zaman da animasyon ekibinin dans gösterilerini izleyebilirsiniz.

BENZER OTELLERİ İNCELE

Genel Tesis Fotoğrafları:

Avta İletişim:

Telefonlar
Merkez Resepsiyon : +90.252.382.4475 (Pbx. 10 hat)
Aşağı Resepsiyon : +90.252.382.4501 (Pbx. 3 hat)
Faks : +90.252.382.4499
E-posta : bodrum@avta.com.tr

Konum Bilgisi