Muhafazakar Devremülkler

Popüler Devremülk Tesislerinde yılın yorgunluğunu atıp keyifli vakit geçirmek istiyorsunuz; ama aynı zamanda dini hassasiyetleriniz noktasında herhangi bir aksaklık yaşamak istemiyorsunuz. Öyleyse Türkiye'nin farklı noktalarında, mutfağından ortak kullanım alanlarına kadar pek çok alanda beklentinize uygun hizmet sunan Muhafazakar Devremülkler arasından seçiminizi yaparak, dilediğiniz gibi bir tatil geçirebilirsiniz.

Muhafazakar Devremülk Nedir?

Muhafazakar Devremülk, inancı gereği hassasiyetleri olan misafirlerin beklentilerine yönelik hizmet sunan devremülklerdir. Misafirlere sunulan yiyecek içecek konsepti, kadın ve erkek misafirler için ayrı ayrı düzenlenmiş plaj, havuz ya da SPA alanları, ibadet alanları ya da aktivite olanakları gibi pek çok noktada bu hassasiyet göz önünde bulundurulur. Muhafazakar Devremülk veya Muhafazakar Oteller, aynı zamanda İslami Oteller olarak da adlandırılıyorlar. Genellikle Antalya, Afyon, Yalova bölgelerinde Ağırlıklıdır. Muhafazakar Oteller ile aynı ada sahiptir.

İslami Tesislerin Sunduğu Olanaklar Nelerdir?

İslam dini kurallarına uygun bir şekilde tatil yapmak isteyen kişiler, özel olarak tasarlanmış Devremülklerden faydalanabilirler. İslami oteller, dini yaşamı benimseyen kişiler için oldukça cazip seçenekler sunar.

Alkolsüz içecek konsepti,
Helal Gıda Sertifikalı yiyecek-içecek servisi,
Kadınlara özel plaj, havuz, sauna, hamam, masaj odası gibi alanlar,
İbadet alanları,
Yarım Pansiyon'dan Ultra Her Şey dahil konseptine kadar hizmet çeşitliliği,
Aileler için ortak alanlar,
Çocuklar için özel aktivite olanakları.

Muhafazakar Devremülklerde Aile Boyu Tatil

Kadın ve erkekler için ayrı alanlar bulunan muhafazakar devremülklerde aynı zamanda ailenizle birlikte konforlu vakit geçirebileceğiniz aile havuzu, restoranlar, dinlenme alanları gibi ortak alanlar da mevcut. Küçük misafirlerin de unutulmadığı Her Şey Dahil Muhafazakar Devremülkler, çocukların tatil boyunca keyifle vakit geçirebileceği mini kulüpler, su kaydırakları, eğlence dolu aktivite olanakları ve oyun alanları da sunuyor. Ayrıca Balayı her çiftin hayallerini süsleyen bir dönemdir. Dini inançlarınıza uygun konsepte sahip, gözlerden uzak romantik bir tatil için muhafazakâr balayı otellerini tercih edebilir, en özel günlerinizi keyifle geçirebilirsiniz.