Grand Özgül Termal Tatil Köyü
GRAND ÖZGÜL TERMAL TATİL KÖYÜ DELUXE VİLLA (SATILIK DEVREMÜLK)

GRAND ÖZGÜL TERMAL TATİL KÖYÜ DELUXE VİLLA (SATILIK DEVREMÜLK)

GENEL TESİS FOTOĞRAFLARI
ÖZGÜL TERMAL

☏ İLETİŞİM BİLGİLERİ

İLAN SAHİBİ İLETİŞİM BİLGİSİ

▶  İLAN SAHİBİ:
KAZIM KUTLUCA
☎  İLETİŞİM TEL:
0539 212 ** **
✉  İLETİŞİM BİLGİSİ:

DEVREMÜLKE AİT BİLGİLER

DEVREMÜLK TİPİ:Villa
DEVREMÜLK SÜRESİ:7 Gün
DÖNEM BİLGİSİ:
Tüm Dönemler
ODA SAYISI:3+1
DAİRE BİLGİSİ:
TESİS BİLGİSİ:Grand Özgül Termal Tatil Köyü
YILDAT:Evet
KİRA GETİRİSİ:
Hayır
TAKAS:Hayır
İLAN SAHİBİ:Sahibinden
DEVREMÜLK NO:OZGUL390

AÇIKLAMA BÖLÜMÜ

Afyonkarahisar ilindeki Grand Özgül Termal Tatil Köyünde 5.Blok 2 nolu daire Deluxe villa (DEVREMÜLK) satılıktır.

7 gün devir olmuş hakkı ile birlikte 14 günlük kullanım hakkı mevcut olup, sonraki senelerde 7 Günlük Dönemlik hakkı olacaktır. (Peşin)

ACİLİYETTEN SATILIK SON FİYAT.​

Özgül Termal Deluxe villanın güncel fiyat listesi ekteki fotoğraf da mevcuttur.

Türkiye ‘nin en iyi termal kaplıca değerlerine sahip; Afyonkarahisar merkeze yaklaşık 25 km mesafede Gazlıgöl bölgesinde Grand Özgül Termal Tatil Köyü sizlere termal tatil keyfi ve öncelikli sağlık hizmeti sunuyor.

THERMAL | SPA | WELLNESS

Termal tesise bitişik konumda DELUXE VİLLA projesinde sizlerde yerinizi ayırtın, her yıl düzenli olarak belirlenmiş dönemlerde aileniz veya sevdiklerinizle termal sağlık tatilinin keyfini çıkartın.

7 günlük dönemde DELUXE VİLLA – Dilerseniz dönem değişikliği yapabilir müsaitlik durumuna göre farklı bir tarihte keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Villalarda; özel dizaynlı odalar, LCD Televizyon, Kablolu yüksek hızda metro internet, telefon, buzdolabı, elektrikli ocak, su ısıtıcı, çamaşır makinesi, oturma grubu, boy aynası ve yemek masası bulunmakta olup, mutfak, salon, termal havuz, hamam kurnası, buhar odası ve duş kabini bulunmaktadır. Villa bölgesinde özel peyzaj alanları, yürüyüş parkurları, oyun alanları ve yeşil alanlar mevcuttur.

Tüm villalarda termal su mevcut olup, zemin ısıtmada da termal su kullanılmaktadır.

Termal tesis; yaşam mahalli olarak blok apartlar ve villalar, oyun alanları, market, kafeler, sosyal tesisler, seminer-toplantı salonları ile 4 mevsim hizmet vermektedir.

Tesis; T.C. Afyonkarahisar valiliği halk sağlığı müdürlüğü tarafından verilen “Kaplıca Tesisi İşletme İzni” belgesine ve “Temiz Enerji Sertifikası” na sahiptir. Jeotermal kaynak çıkış sıcaklığı; 72 C olarak tespit edilmiştir.

Termal tatil köyü, sosyal tesisler olarak;

Seminer-toplantı salonları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, Mescid

LOTUS SPA olarak; (bay-bayan olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır)

Termal havuz, türk hamamı, sauna, jakuzi, vitamin kafe, fin hamamı, buhar odası, macera duşları, tuz banyosu, kar çeşmesi, kaydırak havuzu, mağara havuzu, yüzme havuzları, soyunma-giyinme odaları, fitness, masaj, Dr. Balıklar gibi hizmetleri içermektedir.

Termal sağlık turizmi ile geleceğinize miras bırakabileceğiniz devre-mülkler kişiye tapulu olup, ister satabilir ister kiralama yapabilirsiniz. Arzu edenler, müsaitlik durumuna göre birden fazla da dönem satın alabilirler. Her yıl dönem kullanımlarında, yıllık aidat ve elektrik-su ücretleri alınmakta olup, ilgili dönemin kullanılmaması durumunda herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Sosyal tesis ve tesis içerisindeki diğer imkanlardan devre-mülk sahipleri indirimli olarak faydalanabilmektedirler.

Grand Özgül Termal Tatil Köyü

130000 m2 alanda kurulmuş olan Özgül Termal Tatil Köyü otel yarım pansiyon konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. 2 adet açık,5 adet kapalı yüzme havuzu ile keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz.

20940
Menu