Hattuşa Astyra Thermal Resort & Spa, Hattuşa Vacation Termal Club Kazdağları
GÜRE HATTUŞA TERMAL OTELDE ACİL SATILIK 15 GÜNLÜK DEVRE TATİL

GÜRE HATTUŞA TERMAL OTELDE ACİL SATILIK 15 GÜNLÜK DEVRE TATİL

GENEL TESİS FOTOĞRAFLARI
Balıkesir Devremülk

☏ İLETİŞİM BİLGİLERİ

İLAN SAHİBİ İLETİŞİM BİLGİSİ

▶  İLAN SAHİBİ:
İnan AYDIN
☎  İLETİŞİM TEL:0536 7** ** **
✉  İLETİŞİM BİLGİSİ:

DEVREMÜLKE AİT BİLGİLER

DEVREMÜLK TİPİ:Daire
DEVREMÜLK SÜRESİ:14 Gün
DÖNEM BİLGİSİ:
Kırmızı Dönem (2-16 Ağustos arası)
ODA SAYISI:1+0
DAİRE BİLGİSİ:
TESİS BİLGİSİ:Hattuşa Vacation Termal Club Kazdağları
YILDAT:Evet
KİRA GETİRİSİ:
Evet
TAKAS:Evet
İLAN SAHİBİ:Sahibinden
DEVREMÜLK NO:HATTUSA785

AÇIKLAMA BÖLÜMÜ

Kaz Dağlarının eteğinde yeşilin maviyle buluştuğu, dünyanın oksijen bakımından en zengin yerinde kurulu Hattuşa Termal Otelde, S Blokta 15 günlük 1+0 odadaki devre tatil hakkımı ihtiyaçtan dolayı satıyorum. Kullanım hakkı 2-16 ağustos tarihleri arasında olup, en güzel döneme denk gelmektedir. Termal ve normal havuzu, saunası, denizi olan harika bir tesiste yaşamına sağlıklı bir nefes katmak isteyenler kaçırılmayacak bir fırsat.
Devre tatil hakkımı 2010 yılında 44 yılığına satın aldım, şu anki sözleşmeye göre 32 yıllık kullanım hakkı bulunmaktadır. Ancak tesis yönetimi Belediye ile yerin satın alınması konusunda anlaşma hazırlığındadır. Anlaşma sağlanması durumunda 15 günlük devre tatil hakkı olanlara ömür boyu kullanım hakkı sağlayacak Devre Mülk Tapusu verilecek olup, bu konuda firmanın taahhüdü vardır. 3- 4 kişilik bir ailenin rahatlıkla kullanabileceği imkana sahiptir. İstenirse dönem değişikliği ve ayrıca RCI üyesi bir tesis olduğu için ek bir ücret ödeyerek dünyanın farklı ülkelerinde, 250 tesiste tatil yapma olanağı da sunulmaktadır. Kullanım yapılmaması halinde kiraya da verilebilir.
Firma yani Hattuşa ikinci el devre tatillerin satışına başlamış, firmanın satış fiyatı ise 2 haftalık dönemler için 120 -125 bin TL. dir. Hattuşayı arayıp doğruluğunu teyit edebilirsiniz. Bu nedenle bu fırsat kaçmaz. Not:Alım-satımlarda firma devir ücreti talep ediyor.

Hattuşa Vacation Termal Club Kazdağları

Ev Sahibiniz Doğa..

Tarih, doğa, sağlık ve huzur tatilinize amade…

Şehrin bütün stresinden ve karmaşasından uzakta, mavi ile yeşilin tüm tonlarıyla; sevdiklerinizle… Devamı için tıklayınız…

20779
Menu