Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa Welness

Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa Welness 4/5★★★★★

Kızılcahamam Termal Bölgesi’nde Ankara-İstanbul kara yolu üzerinde yer alan bu termal otel, konferans olanakları ve ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip çağdaş odalar sunmaktadır. Otel 2 açık yüzme havuzu ve iyileştirici özellikli termal havuzlar ile Türk hamamı içeren eksiksiz bir spa merkezine ev sahipliği yapmaktadır.

Adres: İsmetpaşa Mahallesi, No: Kızılcahamam, 1. Cd., 06890 Kızılcahamam/Ankara

Kizilcahamam Eliz Termal Park Evlerinde Satilik Devremulk

İLETİŞİM: MEHMET YILMAZ - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 15.000 TL

TAYİN NEDENİ İLE SATILIK

İLETİŞİM: FİGEN İNCEBIYIK - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 9.000 TL SATILDIĞI BİLDİRİLDİ

ELİZ TERMAL SEYRAN KONAKLARI-KIZILCAHAMAM

İLETİŞİM: MEHMET ALİ YILDIRIM - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 19.000 TL

Eliz Termal C1 Blok Kat 3 No.2145

İLETİŞİM: RECEP ERMAN NALÇACI - TEL: İLAN SAYFASINA GEÇİNİZ

FİYAT : 17.000 TL

Bilgi: Kızılcahamam Termal Bölgesi’nde Ankara-İstanbul kara yolu üzerinde yer alan bu termal otel, konferans olanakları ve ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip çağdaş odalar sunmaktadır. Otel 2 açık yüzme havuzu ve iyileştirici özellikli termal havuzlar ile Türk hamamı içeren eksiksiz bir spa merkezine ev sahipliği yapmaktadır. klimalı odaları sıcak tonlarda zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Tüm odalarda TV ve oturma alanı bulunmaktadır. Dağ, bahçe veya şehir manzaralı balkon vardır. Otelde çeşitli bölgesel ve uluslararası yemekler servis eden 4 restoran hizmetinizdedir. Ilissi Spa Merkezi’nde sağlık ve güzellik kazandıracak kaplıca banyoları, sauna ile masaj uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Bir fitness merkezi, karting imkanı ve tenis kortu da mevcuttur. Adres: İsmetpaşa Mahallesi, No: Kızılcahamam, 1. Cd., 06890 Kızılcahamam/Ankara Telefon: (0312) 810 44 44

Not: Güven Termal olarak yenilenen Swiss international termal otel yeni adıyla Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa Welness olarak hizmet vermektedir.