Aktaş Akyarlar Tatil Köyü – Bodrum

Aktaş Akyarlar Tatil Köyü – Bodrum

BU KATEGORİDE YENİ İLAN BULUNAMADI

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN İRTİBATA GEÇEBİLİR VEYA SATILIK DEVREMULKUNUZ VARSA İLAN VER BOLUMUNDEN YENİ BİR İLAN OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

BİLGİ
Soytaş Holding A.Ş. tarafından Şubat 1989 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Soytaş Holding A.Ş.’nin bir iştiraki olarak, gruba ait Bodrum Akyarlar’da bulunan arazi üzerindeki tesisin mülkiyet şirketidir. Şimdiki adıyla Sentido Bellazure’un bulunduğu yer, Ege denizinde irili ufaklı koylarla çevrelenmiş Bodrum yarımadasının güneyinde, ilçeye 21 km mesafede bulunan eski bir balıkçı köyü olan Akyarlar Köyü’ndedir. Pırıl pırıl deniziyle, günün her saati eksik olmayan rüzgarıyla, tertemiz sahiliyle, Bodrum Yarımadası’nın en keyifli yerlerinden biridir Akyarlar. Küçük ama sevimli bir yerleşim yeri olan Akyarlar, Yunanistan’ın Kos (İstanköy) Adası’nın Türkiye’ye en yakın olduğu yerdir. Aynı zamanda şüphesiz kum kalitesi olarak Bodrum’un hatta Türkiye’nin en iyi plajlarından biridir. Bodrum’un en bozulmamış koylarından Akyarlarda genelde dalgasız dümdüz bir denizi ile, sessiz sakin ortamı ile, dinlenme kelimesinin gerçek anlamıyla kullanıldığı tesisimiz, görülmeye değerdir.
ODALAR
Sentido Bellazure, manzarası, konforlu odaları, profesyonel ve güleryüzlü ekibi ile tatillerinizin yeni adresi olacak. Otelimiz farklı oda seçenekleri ile sizlere, herşey dahil hizmet vermek için hazırlandı. Suit ve standart odaları ile aradığınız konforu ve hizmeti otelimizde yaşayabilirsiniz. Toplantılarınız ve seminerleriniz için profesyonel teknik ekipmana sahip olan otelimizde sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Sentido Bellazure’un, Akyarlar koyu ile bütünleşen mimarisi Bodrum rüyanızı gerçeğe dönüştürüyor. Nefis bir kumsala ve masmavi bir denize sahip olan Akyarlar Koyuna 200 metre mesafede bulunan tesisimizin ön tarafında Akyarlar, arka tarafında Karaincir koyu bulunmaktadır. Odalarımızda, direkt telefon, ücretsiz wifi, klima, LCD TV, uydu yayını, elektronik kasa ve minibar