Akasya Termal
KIZILCAHAMAM AKASYA DEVREMÜLK SATILIK

Satılık akasya vadisi Kızılcahamam devremülk

GENEL TESİS FOTOĞRAFLARI
akasya termal

☏ İLETİŞİM BİLGİLERİ

İLAN SAHİBİ İLETİŞİM BİLGİSİ

▶  İLAN SAHİBİ:
Aydın Kaygusuz
☎  İLETİŞİM TEL:
0538 869 84 59
✉  İLETİŞİM BİLGİSİ:

DEVREMÜLKE AİT BİLGİLER

DEVREMÜLK TİPİ:Daire
DEVREMÜLK SÜRESİ:7 Gün
DÖNEM BİLGİSİ:
31.05.2023-
01.06.2023
ODA SAYISI:2+1
DAİRE BİLGİSİ:
TESİS BİLGİSİ:Akasya Termal
Kızılcahamam
YILDAT:Evet
KİRA GETİRİSİ:
Evet
TAKSİT İMKANI:Hayır
TAKAS:Hayır
İLAN SAHİBİ:Sahibinden
DEVREMÜLK NO:AKASYA59

AÇIKLAMA BÖLÜMÜ

Sahibinden Ankara ili Kızılcahamam akasya vadisi termal tesislerinde 2 oda 1 salon 100 m2 mını buzdolabı klima yataklar lcd televizyon odamızda vardır yeni yapılan tesis binasında doğa ve ormanlarla içice tertemiz şifalı havası 32 mineralli kaplıca suyu ; sosyal tesisleri Türk ve dünya mutfağı açık restaurantlar. S.p.a masaj salonları.Türk hamamı.çocuk oyun parkları mevcuttur tesısde. 31 Mayıs 6 Haziran tarihleri arasında gecerlıdır konaklamanız 7 günlüktür. Ömür boyu tapulu devremülktür. Yıllık aidatı bır kez ödenir .hic bir borcum yoktur. 13.katta ful orman manzaralı devremülkumu satıyorum.tapuludur. Rcı club üyelik hakkınızda vardır.. İsterseniz günlük olarakda gelip devremülkten yararlanabilirsiniz. Yılın istediğiniz zamanı.

Akasya Termal Kızılcahamam

Akasya Vadisi, şifalı suları ve bol oksijenli havası ile sakin ve huzurlu bir konaklama olanağı sunmaktadır.

Akasya Vadisi’in tüm konaklama birimlerinde; tam donanımlı salon, mutfak ve yatak odası, direkt telefon, TV ve ücretsiz Wi-Fi erişimi bulunmaktadır. Odalarda yer alan özel banyolar jakuzili küvet içermektedir. Odalarda 24 saat termal su sağlanmaktadır.

Akasya Vadisi’de aqupark ve açık havuz vardır. Masaj olanakları, Türk hamamı, sauna ve aile banyoları ile donatılmış SPA merkezinde rahatlayabilirsiniz. Dilerseniz spor salonunda egzersiz yapabilirsiniz. Tesiste, kadınlara özel güneşlenme terası da mevcuttur.

23341
Menu